-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Mart 2023 Kira Geliri Vergisi (GMSİ) Ödemenize 4 Taksit Ayrıcalığı!

  1-31 Mart 2023 tarihleri arasında Kira Geliri Vergisi (GMSİ) Ödemenize 4 Taksit Ayrıcalığı!

  Maximum Kart’ınızla Bankamız tüm kanallarından gerçekleştireceğiniz 300 TL ve üzeri Kira Geliri Vergisi (GMSİ)  ödemelerinde 4 taksit fırsatı! 

  Bankamız tüm kanalları (İşCep, İnternet Şube, Maximum Mobil) ve gib.gov.tr üzerinden Maximum Mobil ile Öde seçeneği kullanılarak yapılacak 300 TL ve üzeri Kira Geliri Vergisi ödemelerine peşin 2,3 veya 4 taksit ile ödeme gerçekleştirilebilecektir. 

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black), Privia Kredi Kartı 

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: Aidatsız kartlar

  Ek Koşullar: Kampanya 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Taksit ayrıcalığı için 300 TL alt limiti bulunmaktadır. 

  • Gib.gov.tr üstünden Maximum Mobil ile Öde seçeneği ile gerçekleştirilecek ödemelerde peşin ödeme ile 2-3-4 taksit seçenekleri sunulacaktır.
  • İnternet Şubesi ve İşCep üzerinden yapılacak ödemelerde peşin ödeme ile 2-3-4 taksit seçeneği sunulacaktır,
  • Çağrı Merkezinden yapılan ödemelerde taksitlendirme yapılmayacaktır.

  Maximum Mobil ile Öde: Maximum Mobil ile Öde; Maximum Mobil kullanıcılarının elektronik ticaret alışverişlerinde ödemelerini kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabildikleri bir ödeme yöntemidir.
   
  Gib.gov.tr’de Maximum Mobil ile Öde seçeneği ile vergi ödemenizi gerçekleştirirken aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:
  • Maximum Mobil ile Öde seçeneğini kullanabilmeniz için telefonunuzda Maximum Mobil uygulamasının yüklü ve aktive edilmiş olması gerekmektedir. Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir
  • Gib.gov.tr sayfasından Vergi Kimlik Numaranız/TC kimlik numaranız  ile borç sorguladıktan sonra gelen ödeme ekranında kart bilgilerinizi girmeden, üstte yer alan Mobil Ödemeler başlığına tıklamalısınız.
  • Mobil Ödemeler sayfasında yer alan kutucuk içinden Maximum Mobil seçeneğini seçip Öde butonunu tıklamalısınız.   
  • Maximum Mobil ile Öde seçeneğiyle ödeme yaparken yalnızca Bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonu numaranızı girmeniz yeterlidir.
  • Maximum Mobil ile Öde seçeneği kullanılırken kredi kartı bilgileri girilmez.
  • Açılan sayfadaki kutucuğa Bankamız sistemine kayıtlı cep telefonu numaranızı girmenizin ardından Maximum Mobil uygulaması yüklü cihazınıza bir bildirim gelecektir. Bu aşamada gib.gov.tr ekranında “Lütfen işleminize Maximum Mobil ile devam ediniz.” uyarısı yer alacaktır.
  • Maximum Mobil yüklü cihazınıza gelecek bildirime tıkladıktan sonra, eğer Maximum Mobil uygulamasında şifre ile giriş yapmış (login) durumda iseniz peşin, 2, 3 veya 4 taksitli ödeme tercihinizi seçmenizin ardından kart seçim ekranına yönlendirilir, ödeme yapmak istediğiniz kartı seçerek ödemeyi kolayca tamamlayabilirsiniz. Bildirime tıkladığınızda eğer Maximum Mobil’e şifre ile giriş yapmış durumda değilseniz, öncesinde giriş ekranına ve sonrasında kart seçimine yönlendirileceksiniz.
  • Maximum Mobil uygulaması yüklü cihazınıza bildirim gelmediği ya da gelen bildirime tıklamadığınız durumlarda, telefonunuzdan Maximum Mobil’e şifre ile giriş yaparak ”Ödemeler” sekmesi altındaki “Anlık Ödemeler” menüsünden işleminizi seçerek ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.