-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Haziran 2022 Kelime Yayınları'nda %50 indirim fırsatı!

  Maximum Kart ile Çocuğum için BES'i olanlara kelimeyayinlari.com'da %50 indirim fırsatı!

  1 Haziran -30 Haziran 2022 tarihleri arasında kelimeyayinlari.com’daki alışverişlerinizi İş Bankası kartlarınız ile %50 indirimle gerçekleştirmek için Maximum Mobil’den kampanyaya katılabilirsiniz.
   
  Nasıl Katılabilirsiniz?           
  Maximum Mobil içerisinden size özel tanımlanan Kelime Yayınları kampanyasında kampanyaya katıl butonuna tıklamanız ve ekranda görünecek olan promosyon kodunu kelimeyayinlari.com'da ödeme adımında yer alan indirim kodu alanına girmeniz gerekmektedir.
   
  Kampanya Detayları Nedir?
  1.      Kampanya kişiye özel olup, sadece Anadolu Hayat Emeklilik’ten Çocuğum için BES hesabı olan müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilir.
  2.      Kampanyadan yararlanabilmek için Maximum Mobil’den size özel tanımlanan kampanyalar alanından “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak indirim kodu alabilirsiniz. Almış olduğunuz indirim kodunu ödeme esnasında  www.kelimeyayinlari.com'da yer alan indirim kodu alanına girerek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu alana giriş yapıldıktan sonra indirim otomatik olarak uygulanacaktır.
  3.      Kampanya kodları tek kullanımlıktır.
  4.      Minimum sepet tutarı 50 TL  ve üzeri olacak alışverişlerde %50 indirim geçerli olacaktır. İndirim sepet tutarı üzerinden değil kitapların satış fiyatı üzerinden uygulanacaktır.
  5.      Kodlar 1-30 Haziran 2022 tarihleri arasında İş Bankası kartları ile www.kelimeyayinlari.com  adresinden yapılacak peşin alışverişlerde geçerli olup kampanya kapsamında sepet tutarı (kitapların perakende satış fiyatının toplamı olan sepet tutarı) üzerinden mevcut indirim oranına ek uygulanan indirim ile toplamda %50 indirim uygulanacaktır.
  6.      Kampanyaya dahil kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç, İş'te Üniversiteli Kredi Kartı) ve İş Bankası Bankamatik kartları.
  7.      Kampanyadan yararlanabilmek için ödemenizi İş Bankası kredi kartlarından biri veya Bankamatik Kartı’nız ile yapmanız gerekmektedir.
  8.      Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş'te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  9.      İş Bankası ve Kelime Yayınları kampanyayı  durdurma veya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.