-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Kasım 2023 Kasım Ayında Yapacağınız Maximum TEMA Kart Başvurunuz Bir Fidan Olsun!

  1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında Maximum TEMA Kart’a başvurun, onaylanan kredi kartınız ile 5 Aralık 2023 tarihine kadar yapacağınız ilk harcamanızda sizin adınıza TEMA Vakfı aracılığıyla bir fidan dikelim! 

  Üstelik kartınızı fiziken teslim edilmesini beklemeden ister sanal kart oluşturup internet alışverişlerinizde, ister İşCep ve Maximum Mobil üzerinden yapacağınız mobil temassız ödeme işlemlerinizde anında kullanmaya başlayabilirsiniz!

  Kampanyaya dahil olan kartlar ve işlemler: 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında başvurulan ve kullanıma açılan Maximum TEMA Kart’lar ile 5 Aralık 2023 tarihine kadar (bu tarih dahil) yapılan 1 TL ve üzeri alışveriş işlemleri kampanyaya dahildir. Alışverişlerde sektör kısıtı bulunmamaktadır.

  Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Halihazırda Maximum TEMA Kart’ı olan müşterilerimizin ikinci yaptıkları Maximum TEMA Kart başvuruları kampanya kapsamında dikkate alınmayacaktır. 
   
  Ödül kullanımı: 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında Maximum TEMA Kart’a başvuruda bulunan ve onaylanan kartı ile 5 Aralık 2023 tarihine kadar (bu tarih dahil) harcama gerçekleştiren müşteriler için TEMA Vakfı aracılığıyla fidan dikilecektir. Her bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilecektir. Hediye fidanlar kampanya bitiş tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde bağışlanacak ve müşterilerin Bankamız sistemindeki kayıtlı mail adreslerine TEMA Vakfı e-bağış sertifikası gönderilerek bilgi verilecektir.