-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Mart 2022 İş Bankası aracılığıyla Çocuğum için BES hesabı açtıranlara Tolkido hediye fırsatı!

  Kampanyadan İş Bankası şubeleri veya İşCep’ten AHE Mobil’e şifresiz bağlanarak Anadolu Hayat Emeklilik’ten Çocuğum için BES hesabı açtıran müşterilerimiz yararlanabilecektir. 1-31 Mart 2022 tarihleri arası belirtilen kanallar aracılığı ile Çocuğum için BES hesabı açtırıp Maximum Mobil içerisinden kampanyaya katıldığınızda 1 hafta içerisinde SMS ile indirim kodunuz iletilecektir.

  İndirim kodu ile 1-31 Mart 2022 tarihleri arasında İş Bankası kredi kartlarınızla tolkido.com’dan TolkidoMio aldığınızda 2 adet oyun seti hediyesine sahip olabilirsiniz.

  İnteraktif parçaları dokundurunca konuşan akıllı oyun kutusu TolkidoMİO çocukların: bilişsel ve psikososyal gelişimini destekler. Çocuğunuzun oyunla öğrenmesi ve ücretsiz 2 adet oyun setine sahip olmak için tarafınıza SMS ile iletilen indirim kodunu tolkido.com’da yer alan indirim kodu alanına girip sepetinize TolkidoMio ve seçeceğiniz 2 adet oyun setini eklediğinizde oyun seti bedelleri sıfır olarak yansıyacaktır.
   
  Nasıl Katılabilirsiniz?          
  Maximum Mobil’den kampanyaya katıldıktan sonra 1 hafta içerisinde tarafınıza SMS ile iletilen indirim kodunun tolkido.com’da ödeme adımında yer alan indirim kodu alanına girmeniz gerekmektedir.
   
  Kampanya Koşulları:
  1.  Kampanya kişiye özel olup, sadece İş Bankası şubeleri veya İşCep’ten AHE Mobil’e şifresiz bağlanarak kampanya döneminde Anadolu Hayat Emeklilik Çocuğum için BES hesabı açtıracak olan müşteriler kampanyamızdan yararlanabilir.
  2.  Kampanyadan yararlanabilmek için Maximum Mobil içerisinde size özel olarak tanımlanmış olan kampanyanın “katıl” butonuna basarak katılım sağlamanız gerekmektedir. Kampanyaya katılımınız sonrası 1 hafta içerisinde SMS ile ulaşacak olan promosyon kodunu ödeme esnasında  www.tolkido.com'da yer alan indirim kodu alanına girerek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu alana giriş yapıldıktan sonra sepetinize eklemiş olduğunuz 2 adet oyun seti bedeli sıfır olarak uygulanacaktır.
  3.  Kampanya kodları tek kullanımlıktır.
  4.  Kampanya sadece TolkidoMio ürün alışverişlerinizde geçerlidir.
  5.  TolkidoMio ve 2 adet oyun setini sepete ekledikten sonra, size iletilen indirim kodunu ödeme esnasında  www.tolkido.com'da yer alan indirim kodu alanına girerek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu alana giriş yapıldıktan sonra sepetinize eklediğiniz 2 adet oyun setinin ücreti sıfırlanacaktır.
  6.  İndirim kodları 1 Mart -31 Mart 2022 tarihleri arasında İş Bankası kartlarınız ile www.tolkido.com  adresinden yapacağınız peşin alışverişlerinizde geçerli olup kampanya kapsamında 2 adet oyun setinin bedeli sıfır TL olarak uygulanacaktır.
  7.  Kampanyaya dahil kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç, İş'te Üniversiteli Kredi Kartı) ve İş Bankası Bankamatik kartları.
  8.  Kampanyadan yararlanabilmek için ödemenizi İş Bankası kredi kartlarından biri veya Bankamatik Kartı’nız ile yapmanız gerekmektedir.
  9.  Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş'te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  10. İş Bankası ve Tolkido  kampanyayı  durdurma veya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  11. Anadolu Hayat Emeklilik Çocuğum için BES ürününü İşCep üzerinden AHE mobil uygulamasına geçerek veya Şubelerimizden satın alabilirsiniz.