-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 14 Şubat 2022 Hepsiexpress'ten yapılacak 150 TL ve üzeri ilk alışverişe 15 TL indirim kampanyası

  14-28 Şubat 2022 tarihleri arasında Hepsiexpress’ten Maximum Kart ile tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri ilk alışverişe, Maximum Kart ile gerçekleştirilecek bir sonraki harcamada geçerli olacak şekilde 15 TL indirim kuponu kazanın!
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, Maximum Pati Kart, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartı - Kampanya kapsamında indirim kazanabilmeniz, harcamalarınızı kampanyaya dahil kartınız/kartlarınızla yapmanız halinde mümkündür.
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. 
   
  Kampanya koşulları: Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri bir kez en fazla 15 TL indirim kazanır. Kazanılan indirim kuponu 4 Mart 2022 Cuma günü Hepsiexpress hesabına otomatik olarak tanımlanacaktır. Tanımlanan indirim kuponu 15 gün içerisinde kullanılmadığı takdirde iptal edilecektir. Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim kuponu iptal edilecektir. Kampanya sadece Hepsiexpress alışverişlerinde geçerli olup, Hepsiburada’dan yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Hepsiexpress cüzdan ile yapılacak harcamalar kampanyadan faydalanabilecektir.


  Kampanyaya İş Bankası sanal POS'undan yapılan işlemler dahildir.


  Türkiye İş Bankası AŞ. ve D-Market Elektronik Hizmetler Ve Ticaret Anonim Şirketi kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.