-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Mayıs 2023 Hepsiburada Seyahat MaxiPuan Kampanyası

  İşcep veya Maximum Mobil’den katılıma özel, www.hepsiburadaseyahat.com veya Hepsiburada mobil uygulamasında yer alan Hepsiburada Seyahat'ten 1-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında ilk ve tek seferde yapılacak 2000 TL ve üzeri uçak bileti alımınıza 150 TL MaxiPuan!

   
  Katılmak için: Maximum Mobil’de ya da İşcep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ile (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı) yapılan alışverişler. 
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, MaxiPara Kartlar ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
   
  Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 15 Haziran 2023 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2023'tür. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 150 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Bu kampanya yalnızca aynı tarihlerde devam eden diğer Hepsiburada Seyahat kampanyaları ile birleştirilebilir, diğer kampanyalarla birleştirilemez.
   
  Ek Koşullar: Hepsiburada Seyahat ve Türkiye İş Bankası A.Ş.'nin  kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır.