-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 09 Mart 2023 Farmazon 2 Taksit Kampanyası

  9-10 Mart 2023 tarihlerine özel Farmazon'dan yapacağınız alışverişinize 2 taksit ve ücretsiz kargo fırsatı!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli Bireysel ve Ticari kredi kartları (Maximum Kart, Maximum Pati Kart, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black)

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar; Ticari ve Bireysel Bankamatik Kartlar'ı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.

  Kampanya yalnızca sepette ödeme esnasında geçerlidir. Kampanya dönemi içinde piyasa koşulları ve yasal düzenlemeler doğrultusunda kampanya avantajlarında değişiklik yapılabilecektir. Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 10 Mart 2007 tarihinde 26458 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal Mevzuat gereğince telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi alımlarında taksit uygulanamamaktadır. Bankamızca alışverişin içeriği tespit edilememekte olup, taksitlendirme kısıtlaması ve taksitli işlem alt limiti firma tarafından yönetilmektedir.

  Ek Koşullar: İş Bankası ve Farmazon kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.