-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 08 Eylül 2023 Europcar'dan Yurtdışı Araç Kiralamada %20 İndirim!

  Maximum Kart’a özel Europcar'dan yapacağınız yurtdışı araç kiralamalarında %20 indirim!

  Kampanya kapsamında 56125922 kodu ile 31 Aralık 2023 tarihine kadar Maximum Kart'ınızla Europcar'dan yapacağınız yurtdışı araç kiralamalarında Europcar Global’in liste fiyatları üzerinden %20 indirim yapılacaktır.
    
  Tüm yurtdışı rezervasyonlar www.europcar.com web sitesi üzerinden yapılabilir. 

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles, Privia markalı tüm bireysel kredi kartları

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Aidatsız Kartlar, Ticari Kartlar, Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

  Diğer koşullar: www.europcar.com adresinden yapacağınız kiralama sırasında “I have a negotiated rate” alanına tıklayarak sahip olduğunuz indirim kodunu girmeniz ve aktif etmeniz yeterlidir. Bir müşterinin kampanya süresince aynı ay içerisinde en fazla araç kiralama gün sayısı, 21 gün ile sınırlıdır. Kampanya filo imkanları ile sınırlıdır, araç marka ve model garantisi verilmez. İndirim kampanyası firma tarafından işlem anında uygulanmaktadır. Kampanya ek ürünler için geçerli değildir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez ve yurtdışı günlük kiralamalarda geçerlidir.

  Türkiye İş Bankası A.Ş ve Europcar önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.