-

Europcar'dan Maximiles Black'e Özel Fırsatlar!

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 05 Eylül 2023 Europcar'dan Maximiles Black'e Özel Fırsatlar!

  Maximiles Black Kart’a özel Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında %40 indirim!

  Kampanya kapsamında ""ECBLSEP"" kodu ile 30 Eylül 2023 tarihine kadar Maximiles Black Kart'ınızla Europcar'dan yapacağınız araç kiralamalarında liste fiyatları üzerinden %40 indirim yapılacaktır.  

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximiles Black kredi kartları

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Kredi Kartlar, Ticari Kredi Kartları ve Bankamatik Kartları, Bankamatik Kartlar, Maximum Aidatsız Kartlar, MaxiPara Kartlar ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir. 

  Diğer koşullar: Kampanya indiriminden sadece İş Bankası’na ait Maximiles Black kartı olan müşteriler yararlanabilir.Kampanyamız İstanbul Kartal, İstanbul Beşiktaş, İstanbul Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir Adnan Menderes, Antalya Havalimanı, Vadi İstanbul, Diyarbakır, Bodrum, Samsun, Rize, Ordu,Trabzon, Çeşme, Konya, Marmaris, Dalaman ofislerimizde geçerlidir. 

  İstanbul Kartal, İstanbul Beşiktaş, İstanbul Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir Adnan Menderes, Antalya Havalimanı, Vadistanbul ofislerinden yapacağınız rezervasyonlar için; www.europcar.com.tr web sitesi kampanya sayfamızın sağ üst bölümündeki “Araç Arama Barı"" üzerinde bulunan promosyon kodu alanını kullanarak, 0850 377 0 377 numaralı Europcar Türkiye Çağrı Merkezi'ni arayarak ya da kiralama öncesinde ilgili ofiste bulunan Satış Danışmanı'na kampanya kodunu bildirerek faydalanabilirsiniz. Belirtilen diğer lokasyonlardan yapacağınız rezervasyonlar için; www.europcar.com.tr web sitesi kampanya sayfamızın sağ üst bölümündeki “Araç Arama Barı"" üzerinde bulunan promosyon kodu alanını kullanarak ya da 0850 377 0 377 numaralı Europcar Türkiye Çağrı Merkezi'ni arayarak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanya, ek ürünler için geçerli değildir.Kampanya filo imkanları ile sınırlıdır, araç marka ve model garantisi verilmez. İndirimler Europcar Türkiye’nin ""Liste Fiyatları” üzerinden yapılacaktır. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez ve yurtiçi günlük kiralamalarda geçerlidir. Kampanya dahilinde aynı ay içerisinde maksimum 21 gün araç kiralama yapılabilir.
   
  Türkiye İş Bankası A.Ş ve Europcar önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.