-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.2.2024 - 29.2.2024
SON 2 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

Maximum Kart’ınızla ETS’den 01 - 29 Şubat 2024 tarihleri arasında yapacağınız 3 ve 6 taksitli ödemelerinize 4 ay erteleme fırsatı!
 
* 4 ay erteleme kampanyası, ETS’deki belirli oteller için geçerlidir ve erken rezervasyon kampanyası kapsamında sunulan indirimlere ek anında 5% indirim kampanyası ile birleştirilemez.

* 4 ay erteleme kampanyasından faydalanabilmek için "Ödeme Yöntemi > Ödeme Kampanyaları" alanında “Maximum ile Şimdi Al, 4 Ay Sonra Öde Fırsatı!” seçeneği işaretlenerek ilerlenmelidir.

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Select, Maximiles Black, MercedesCard, Maximum Genç) kampanyaya dahildir.
 
Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. 
 
Ek koşullar: Maximum Kart’a özel bu kampanya seçili oteller için geçerlidir. Kampanyadan faydalanılabilmesi için işlemin Maximum özellikli POS üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 3 ve 6 taksitli alışverişlerinizi ertelemesiz veya 4 ay ertelemeli olarak gerçekleştirebilirsiniz. 3 ve 6 taksit haricindeki diğer taksit seçeneklerinde erteleme uygulanmamaktadır. Taksit seçenekleri arasında ve erteleme kampanyasından yararlanılan rezervasyonlarda fiyatlar farklılık gösterebilecektir. Yasal düzenleme kapsamında azami vade yurtiçi harcamalarda 18 taksit olabilir. Yurtdışına ilişkin harcamalarda ise taksitlendirme yapılamamaktadır. Erteleme yapılan bir işleme sonradan taksit eklenmesi (taksit ekle) durumunda, daha önceden yapılan erteleme işlemi otomatik olarak iptal edilecektir. Piyasa koşulları ve yasal düzenlemeler doğrultusunda kampanya avantajlarında değişiklik yapılabilecektir. Kampanya; diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez. 
 
* Kampanyaya dahil olan seçili oteller için tıklayınız.​

 Türkiye İş Bankası A.Ş. ve ETS tur kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Maximum’dan ETS’de 4 Ay Taksit Erteleme Fırsatı!