-
KAMPANYA TARİHLERİ : 29.12.2023 - 29.2.2024
SON 2 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

Maximum Kart’ınız ile ETS'deki seçili kayak otellerinde 31 Mart 2024 tarihine kadar gerçekleştireceğiniz konaklamalar için 29 Şubat 2024 tarihine kadar yapacağınız rezervasyonlarınızda ek 3% indirim kazanın!
 
* Kayak otelleri için sunulan ek 3% indirim kampanyası, ETS’deki belirli oteller için geçerlidir ve 4 ay erteleme kampanyası ile birleştirilemez.
* Ek 3% indirim kampanyasından faydalanabilmek için "Ödeme Yöntemi > Ödeme Kampanyaları" alanında “Maximum ile sepette ek 3% indirim!” seçeneği işaretlenerek ilerlenmelidir.

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Select, Maximiles Black, MercedesCard, Maximum Genç) kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. 

Ek koşullar: ETS’deki seçili kayak otelleri için sunulan ek 3% indirim kampanyası Maximum Kart’a özel olup 29 Aralık 2023 - 31 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz konaklamalar için 29 Şubat 2024 tarihine kadar yapacağınız rezervasyonlarda geçerlidir. Maximum Kart’a özel olarak sunulan ek 3% indirimden faydalanılabilmesi için ödeme ekranında seçim yapılarak ilerlenmesi gerekmektedir, seçim yapıldıktan sonra indirim tutarı otomatik olarak hesaplanarak tutardan düşülecek ve "Maximum'a Özel Fiyat" olarak görüntülenecektir. Maximum Kart’ınız ile ETS’deki seçili kayak otellerinde 29 Şubat 2024 tarihine kadar yapacağınız rezervasyonlarda sunulan ek 3% indirim kampanyasından ETS firması sorumludur. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Maximum özellikli POS üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bankamız tarafından kartınıza herhangi bir indirim yansıtılmayacaktır. Seçili kayak otelleri için sunulan ek 3% indirim kampanyası ile 4 ay erteleme kampanyası birleştirilemez. Erteleme kampanyasından yararlanılan rezervasyonlarda fiyatlar farklılık gösterebilecektir. Kampanya hakkındaki tüm sorularınız için ETS ile iletişime geçebilirsiniz.

*Kampanyaya dahil olan seçili oteller için tıklayınız.​

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve ETS tur kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Maximum’dan ETS’deki Kayak Otellerinde Ek 3% İndirim Fırsatı!