-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Ocak 2024 e-Hamal.com'da 1.200 TL alışverişe 200 TL MaxiPuan ve 200 TL indirim!

  ​İşCep veya Maximum Mobil’den katılıma özel e-Hamal.com'da 1-31 Ocak 2024 tarihlerinde tek seferde 1.200 TL ve üzeri alışverişinize 200 TL MaxiPuan ve 200 TL indirim! Üstelik ücretsiz kargo fırsatı!


  Katılmak için: Maximum Mobil’de ya da İşcep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
   
  Uygulamayı telefonunuza indirin:

  Maximum Mobil/indir
  İşCep/indir

  Kampanyaya dahil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları, Bireysel Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar
   
  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, Maximum Fırsat,MaxiPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

  Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 15 Şubat 2024 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Mart 2024'tür. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL MaxiPuan, 200 TL indirim kazanabilir. Kampanya katılımı esnasında tanımlamalarda belirtilen geçerli bir kartın numarası girildikten sonra toplam tutardan 200 TL indirim gerçekleşecektir. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.
   
  Ek Koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş. ve www.e-hamal.com'un kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.