-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 08 Aralık 2022 Maximum'dan D'S damat mağazalarında %10 İndirim Fırsatı!

  8 -25 Aralık 2022 tarihleri arasında Maximum Mobil’den veya İşCep'ten kampanyaya katılın, alacağınız indirim kodunu kullanarak Maximum Kart’ınızla D'S damat mağazalarında yapacağınız ilk alışverişte tüm kampanyalara ek %10 indirim kazanın!

  İndirim kodu almak için: Kampanyaya katılmanız yeterlidir. Katılımınızın ardından kampanya kodu ekranda görünecektir.

  Kampanyaya dâhil olan işlemler ve Ödül kullanımı: Kampanya sadece D’S damat mağazalarında geçerlidir. Online alışverişlerde geçerli değildir. Kampanya kodlarının kullanım süresi 25 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir. Sadakat Kart Programı indirimi ve diğer çek kullanımları birleştirilemez. Kampanyadan faydalanmak için indirim kodu ibraz edilmelidir. Kampanya kodu tek kullanımlıktır.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), Ticari Kartlar 

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Maxipara Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.

  Ek Koşullar: İş Bankası ve Or-Pa Pazarlama Ve Tekstil San. A.Ş. kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.