-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Haziran 2023 Dekorasyon alışverişlerinizde ilave 4 taksit fırsatı!

  30 Haziran’a kadar, Maximum Kart'ınızla kampanyaya dahil Maximum iş yerlerinden yapacağınız 300 TL ve üzeri ev tekstili ve züccaciye alışverişlerinizde ilave 4 taksit ayrıcalığı!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Mercedes Card, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kart)

  Kampanyaya dâhil olmayan kart ve işlemler: Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kartlar, Aidatsız Genç Kartlar, Aidatsız Business Kartlar, Maximum Fırsat işlemleri. Ticari Kredi Kartları.

  Ek Koşullar: Kampanya kapsamında azami vade 12 taksit olabilir. İlave taksit kampanyamız sadece Maximum Kartlar ile Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri 3​-8 taksit arası taksitli alışverişleriniz için geçerli olacaktır. İlave taksit işlem anında POS cihazı üzerinden üye işyeri tarafından seçilmelidir. İşlem anında ilave taksit seçeneğinin seçilmemesi halinde B​​​ankamızca otomatik olarak uygulanmayacaktır. 

  Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.​


 • 01 Mayıs 2023 Dekorasyon alışverişlerinizde ilave 4 taksit fırsatı!

  31 Mayıs’a kadar, Maximum Kart'ınızla kampanyaya dahil Maximum iş yerlerinden yapacağınız 300 TL ve üzeri ev tekstili ve züccaciye alışverişlerinizde ilave 4 taksit ayrıcalığı!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Mercedes Card, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kart)

  Kampanyaya dâhil olmayan kart ve işlemler: Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kartlar, Aidatsız Genç Kartlar, Aidatsız Business Kartlar, Maximum Fırsat işlemleri. Ticari Kredi Kartları.

  Ek Koşullar: Kampanya kapsamında azami vade 12 taksit olabilir. İlave taksit kampanyamız sadece Maximum Kartlar ile Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri 4-8 taksit arası taksitli alışverişleriniz için geçerli olacaktır. İlave taksit işlem anında POS cihazı üzerinden üye işyeri tarafından seçilmelidir. İşlem anında ilave taksit seçeneğinin seçilmemesi halinde B​​​ankamızca otomatik olarak uygulanmayacaktır. Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.