-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 08 Aralık 2021 Decathlon'da 75 TL MaxiPuan!

  Maximum Kart’ınızla Decathlon'dan 08 Aralık 2021 - 07 Ocak 2022 tarihleri arasında tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapın, Decathlon mağazalarında geçerli 75 TL MaxiPuan kazanın!
   
  Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.
   
  Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı.
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Aidatsız Bankamatik kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.
   
  Kampanyaya Decathlon mağazaları ve www.decathlon.com.tr adresinden yapılacak alışverişler dahil olup, kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar yalnızca fiziki Decathlon mağazalarında geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar www.decathlon.com.tr adresinde kullanılamayacaktır.
   
  Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 14 Ocak 2022 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 14 Nisan 2022’dir. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 15 Nisan 2022 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir. 
   
  Ek Koşullar: İş Bankası ve Decathlon kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.