-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Aralık 2022 Maximum'dan Decathlon MaxiPuan Kampanyası!

  ​İşCep veya Maximum Mobil'den kampanyaya katılın, 1 - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında Bankamatik Kartı ve Maximum Kart'ınızla Decathlon mağazaları ve www.decathlon.com.tr adresinden tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişte 150 TL MaxiPuan kazanın! 


  Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra,  İşCep veya Maximum Mobil'de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. 

  Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir - https://www.isbank.com.tr/indir

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, İş'te Üniversiteli, Maximum Genç)

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Maxipara Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.

  Ödül kullanımı: MaxiPuan'larınız 12 Ocak 2023 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan'ların son kullanma tarihi 31 Mart 2023. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 01 Nisan 2023 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles'a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles'a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 150 TL MaxiPuan kazanabilir. Kazanılan MaxiPuanlar sadece Decathlon Mağazalarında kullanılabilecektir.

  Ek Koşullar: İş Bankası ve Decathlon kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.