-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 25 Temmuz 2023 Büyük Kulüp’te Restoran Ödemelerinize İndirim Ayrıcalığı!

  Maximiles Black’inize özel Büyük Kulüp’teki restoran harcamalarınıza %20’ye varan indirim ayrıcalığı!

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Maximiles Black ve Privia Black asıl ve ek kredi kartları.

  Kampanyaya dahil olmayan işlemler: MaxiMil ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

  Kampanyaya koşulları:
  Müşteriler, kampanya kapsamında Büyük Kulüp’te tek seferde gerçekleştirecekleri 1.000-1.999 TL arası restoran ödemelerinden %10, 2.000 TL ve üzeri ödemelerinden ise %20 indirim kazanacaktır.
  Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır.
  Maximiles Black ile yapılacak harcamalardan kazanılacak indirime ilave olarak, orijinal işlem tutarı üzerinden MaxiMil kazanılmaya devam edecektir.
  İndirim tutarı yansıdığında ve aylık azami indirim toplamına ulaşıldığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  Kampanya kapsamında yapılan harcamanın kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda iade edilen harcamadan kazanılan indirim iptal edilecektir.
  Bir müşteri işlem başına en fazla 1.000 TL, aylık ise en fazla 3.000 TL indirim kazanabilir.
  Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı indirim kazanamayacaktır.
  İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer kampana, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.