-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 18 Şubat 2022 Boyner Özel Markalarda Her 2. Ürüne Ek %30 İndirim!

  Maximum Kart’ınız ile 18-21 Şubat 2022 tarihleri arasında Boyner Mağazaları ve boyner.com.tr'de Boyner özel markalarından yapacağınız alışverişlerinizde her 2. ürüne ek %30 İndirim! Üstelik vade farksız 6 aya kadar taksit fırsatıyla!

  Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart), MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları
   
  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
   
  Ek Koşullar: Ek %30 indirim yalnızca Boyner özel markalarından yapılacak her 2. ürüne uygulanacaktır (Boyner Özel Markalar:Fabrika, Limon Company, Aeropostale, National Geographic, T-Box, Cotton Bar, Mammaramma, Funky Rocks, Barbie ve Sweaters). İndirim, 2 adet ve üzeri ürün alışverişinde, her 2. üründe düşük fiyatlı ürüne uygulanacaktır. İndirim kasa görevlisi tarafından otomatik uygulanacaktır. Online alışverişlerde BNK30 kodu kullanılarak kampanyadan yararlanılabilir. Kampanya, kişiye özel şifreli kampanyalar, şifreli kampanyalar ve diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyalar bir arada kullanılamaz. İndirim, toplu alımlarda ve Outlet mağazalarında geçerli değildir. Kampanya sadece Boyner özel markalar için geçerlidir.
   
  Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.