-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Kasım 2023 Boyner Now'da %15 İndirim!

  Maximum Kart’ınız ile 1-12 Kasım 2023 tarihleri arasında  Boyner Now alışverişlerinde geçerli 1.750 TL ve üzeri alışverişinize %15 indirim!

  Kodunuzu almak için İşCep veya Maximum Mobil’de ilgili kampanya sayfasında yer alan Katıl butonuna tıklamanız gerekmektedir. İndirim kodunuz telefonunuza sms ile gönderilecektir. 

  Kampanyaya dâhil olan işlemler:  İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartlar.

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 

  90 dakikada teslimat hizmeti, pazartesi-pazar günleri arasında, 10:00-22:00 saatleri arasında Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.’nin anlaşmalı olduğu kargo firması aracılığıyla verilmektedir. 
  Anlaşmalı kurye firması kaynaklı ve talep yoğunluğu, sistemsel arızalar, teslimat zamanı ilgili adreste bulunmama gibi nedenlerle teslimat sürelerinde gecikmeler yaşanabilir.
  Hiçbir ürün satın alınmadığında gönderim bedeli ücretlendirilmeyecek, satın alma işlemi yapılmış ancak ürünlerin tamamı iade edilmişse gönderim bedeli de iade edilecektir. 
  Ücretsiz deneme ve sonra ödeme hizmeti, ev ve kozmetik kategorisi hariç geçerlidir.
  Ücretsiz deneme hizmetinde, sipariş başına bekleme süresi azami 10 dakikadır.

  Kozmetik ve gıda ürünleri dışı alışverişlerde vade farksız 4 aya kadar taksit sunulur. Kampanya Kozmetik, Aksesuar, Elektrikli ev aletleri, Home, Ugg, Columbia, The North Face, Skechers, Calvin, Tommy, Guess hariç tüm ürünlerde geçerlidir. Sepette maksimum 15 ürün bulunabilir. Kişiye özel şifreli kampanyadır . Her müşteri kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Müşteri indirim kodu kullandığı alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade eder ve satış bedeli  kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, indirim kodu geçerliliğini yitirecektir. İndirim karşılığı para iadesi yapılamaz. Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanya koşul, süre, gönderim bedeli ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanyalar, boyner.com.tr’ye göre farklılık gösterebilir. Detaylar: https://boyner.com.tr/content/now-info

  Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.