-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 28 Ocak 2022 BiSU BiRi ile Maximum Kart'la ilk 2 Damacana Su 1’er Kuruş

  28.01.2022 - 13.02.2022 tarihleri arasında BiSU uygulaması’nın hızlı teslimat servisi BiRi ile Maximum Kart Müşterilerine ilk 2 Damacana Su 1’er Kuruş!

  Kampanya Maximum Kart’ınızla Bisu Uygulaması’ndan gerçekleştirilecek damancana alışverişlerinde geçerlidir.
   
  Kampanyadan yararlanmak için Bisu uygulamasının yeni müşterisi olunması, Maximum Kartınızın uygulamaya ilk kez kaydedilmesi ve Maximum Mobil uygulamasından kampanyaya katılıp ekranda çıkan indirim kodunun kullanılması gerekmektedir. Damacana Su sepete eklenip, sepet sayfasında kod kullanıldıktan sonra indirimden faydalanılabilir.
   
  Diğer koşullar: BiSU'nun hızlı teslimat servisi BiRi İstanbul Anadolu Yakası'nda ve İstanbul Esenler ilçesinde geçerlidir.

  Kampanya BiSU uygulamasından alınacak damacana su için geçerlidir.

  2 Damacana Su 1’er Kuruş, 2 alışveriş ile sınırlıdır.

  Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kullanıcının elinde boş damacana bulunmaması durumunda şişe bedeli ücreti talep edilebilir, farklı marka damacana geçişlerinde değişim ücretsiz yapılacaktır. İş Bankası ve BiSU, kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.