-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 07 Haziran 2023 Beymen'de 500 TL İndirim!

  7 - 30 Haziran 2023 tarihleri arasında Maximum Kart'a özel Beymen ve beymen.com'dan yapacağınız 7.500 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 500 TL İndirim!

  Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.

  Katılmak için İşCep ve Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

  Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir https://maximum.com.tr/indir

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Aidatsız kartlar, Ticari Bankamatik, Ticari Kredi Kartları, Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar ve Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 

  Ek Koşullar: Kampanya Maximum anlaşmalı Beymen ve beymen.com adresinde yapılacak 7.500 TL ve üzeri ilk alışverişte geçerlidir. Kampanyaya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda kazanılan indirimler geri alınacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 500 TL indirim kazanabilir. Kampanya diğer MaxiPuan ve indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.

  Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Beymen Perakende Ve Tekstil Yatırımları A.Ş. kampanyayı değiştirme hakkını saklı tutar.