-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Haziran 2023 Beyaz eşya, mobilya, ev dekorasyonu alışverişlerinizde ilave 4 taksit fırsatı!

  30 Haziran’a kadar, Maximum Kart'ınızla kampanyaya dahil Maximum iş yerlerinden yapacağınız 300 TL ve üzeri beyaz eşya, mobilya, klima/kombi, yapı market, ev tekstili ve züccaciye alışverişlerinizde ilave 4 taksit ayrıcalığı!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, Mercedes Card, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kart)

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kartlar, Aidatsız Genç Kartlar, Aidatsız Business Kartlar, Maximum Fırsat işlemleri. Ticari Kredi Kartları.

  Kampanya detayları:

  Uygulanacak taksit sayısı firma tarafından belirlenmekte olup söz konusu taksit seçeneğine ilave taksit avantajı eklenecektir. Mobilya ve beyaz eşya sektörlerinde kampanya kapsamında azami vade bireysel kredi kartları için 9 ayı geçemez.

  BDDK’nın taksit kısıtlamaları gereğince elektronik eşya harcamalarında (video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 TL’nin üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet harcamalarında 6 ay, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) ve fiyatı 5.000 TL’nin altında olan televizyon ve bilgisayar harcamalarında 9 ay taksit sınırı bulunmaktadır.

  Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


 • 01 Nisan 2023 Beyaz eşya, mobilya, ev dekorasyonu alışverişlerinizde ilave 4 taksit fırsatı!

  30 Nisan'a kadar, Maximum Kart'ınızla kampanyaya dahil Maximum iş yerlerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri beyaz eşya, mobilya, klima/kombi, yapı market, ev tekstili ve züccaciye alışverişlerinizde ilave taksit ayrıcalığı!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş'te Üniversiteli, Maximum Genç Kart), Ticari Kredi Kartları.

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Aidatsız Kartlar, İş?te Üniversiteli Aidatsız Kartlar, Aidatsız Genç Kartlar, Aidatsız Business Kartlar, Maximum Fırsat işlemleri.

  Kampanya detayları:
  Uygulanacak taksit sayısı firma tarafından belirlenmekte olup söz konusu taksit seçeneğine ilave taksit avantajı eklenecektir. Kampanya kapsamında azami vade bireysel kredi kartları için 9 ayı geçemez.

  BDDK'nın taksit kısıtlamaları gereğince elektronik eşya harcamalarında (video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 TL'nin üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet harcamalarında 6 ay, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) ve fiyatı 5.000 TL?nin altında olan televizyon ve bilgisayar harcamalarında 9 ay taksit sınırı bulunmaktadır.

  Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.