-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Temmuz 2022 Beyaz Eşya, Elektronik Eşya ve Mobilya Harcamalarınıza 100 TL MaxiPuan!

  1-31 Temmuz tarihleri arasında Beyaz Eşya, Elektronik Eşya, Mobilya, Isıtma/Soğutma sektörlerinde yer alan anlaşmalı Maximum üye işyerlerinden tek seferde 3.000 TL ve üzeri alışverişinizi Maximum Kart’ınızla yaparak 100 TL MaxiPuan kazanın!

  Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
   
  Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları, Maximiles Black, Maximum Genç, MaxiPara ve Bankamatik Kartlar.
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Tüm Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün gruplarının satışını yapan e-ticaret firmaları kampanyaya dahil değildir.
   
  Kampanya detayları: Kampanya kapsamında ödül kazanılabilmesi için Beyaz Eşya, Elektronik Eşya, Mobilya, Isıtma/Soğutma sektörlerinde yer alan anlaşmalı Maximum üye işyerlerinden tek seferde en az 3.000 TL ve üzeri alışveriş işlemi gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bir müşteri kampanya kapsamında azami 100 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
   
  Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuanlar 12 Ağustos 2022 tarihinde kampanya kriterlerinin yerine getirildiği kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Eylül 2022’dir. (bu tarih dâhil) Yükleme anında İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.
   
  Ek Koşullar: Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.