-
KAMPANYA TARİHLERİ : 5.5.2024 - 5.6.2024
SON 8 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

5 Mayıs – 5 Haziran 2024 tarihleri arasında Bireysel Bankamatik Kartı’nız ile tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri restoran harcamanıza %10 indirim!

Katılmak için: Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir. Katılmak için İşCep ve Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan kartlar ve işlemler: Bireysel Bankamatik Kartları kampanyaya dahildir. Bireysel Bankamatik Kartları ile tek seferde gerçekleştirecek 500 TL ve üzeri restoran harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Bir müşteri kampanyadan işlem başına en fazla 100 TL ve toplamda 200 TL indirim kazanabilecektir. Kampanya yalnızca yurtiçi restoran harcamalarında geçerlidir. Maximum Mobil veya İşCep üzerinden gerçekleştirilen Mobil Temassız Ödeme* ve TR Karekod (QR) ile ödeme işlemleri, POS cihazlarından şifre girilerek yapılan işlemler ve sanal POS üzerinden yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır. 

*TROY logolu kartlarla mobil temassız ödeme işlemi yapılamamaktadır.

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Bireysel Bankamatik Kartları dışındaki tüm kartlar kampanyadan hariç tutulmuştur. Maximum Genç Bankamatik Kart kampanyaya dahil değildir. MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır. Yurtdışı işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya Detayları: Kampanya döneminde Bireysel Bankamatik Kartı ile tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri restoran harcamaları kampanya kapsamındadır. Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilecek ve bir işlemde en fazla 100 TL ve toplamda en fazla 200 TL indirim kazanabilecektir. Kampanya yalnızca restoran harcamalarında geçerlidir. Maximum üye işyerleri dışında yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi durumunda, kampanya kapsamında kazanılan indirimler geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin Bankamatik kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Kampanya Bankamız tarafından belirlenen kişilere özel olarak düzenlenmiş olup, yalnızca Banka tarafından SMS ile bilgilendirilen ve İşCep/Maximum Mobil’de kampanyayı görüntüleyebilen müşterilerimiz faydalanabilir. Banka tarafından belirlenen ve Banka tarafından SMS ile bilgilendirilen kişiler haricinde gelen katılım talepleri kabul edilmeyecektir.

Ek koşullar: İşlem yapılan işyerinin bankacılık sisteminde restoran olarak kayıtlı olması gerekmektedir. Toptan gıda satışı ve catering hizmetleri yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. İş Bankası, bankacılık sisteminde restoran olarak kayıtlı olmasına karşın restoran faaliyeti yürütmeyen işyerlerini kampanyadan hariç tutma hakkına sahiptir. Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.


Bankamatik Kartı ile Restoran Harcamalarınıza %10 İndirim!