-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.1.2024 - 31.3.2024
SON 32 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

​Maximum’a özel Bahçeşehir Okullarında 01.01.2024-31.03.2024 tarihleri arasında yapacağınız 2 taksitli işlemlerde ilave 5 taksit fırsatı!

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia özellikli bireysel kredi kartlarıyla yapılan işlemler dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar, Bankamatik Kartlar, MaxiPara kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
 
Ek Koşul: İlave taksit kampanyamız sadece Maximum Kartlar ile Maximum özellikli POS cihazlarından yapacağınız 2 taksitli alışverişleriniz için geçerli olacaktır. İlave taksit işlem anında POS cihazı üzerinden üye iş yeri tarafından seçilmelidir. İşlem anında ilave taksit seçeneğinin seçilmemesi halinde kampanya, Bankamızca otomatik olarak uygulanmayacaktır.

Türkiye İş Bankası, kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.Maximum’a özel Bahçeşehir Okullarında 7 taksit fırsatı!