-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Haziran 2024 Babalar Günü Elektronik Perakende Sektörü MaxiPuan Fırsatı!

  İşCep veya Maximum Mobil’den katılıma özel seçili elektronik perakende firmalarının Maximum anlaşmalı işyerlerinden 1 - 16  Haziran 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla tek seferde yapacağınız 7.500 TL ve üzeri her alışverişe 250 TL, toplamda 500 TL MaxiPuan kazanın!

  Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde yapılması gerekmektedir.

  İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak katılımınızı ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiziniz.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik kartları veya Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı)

  Kampanyaya dâhil olmayan kart ve işlemler: MaxiPara kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan, farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir. 

  Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 23 Temmuz 2024 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Ağustos 2024’dür. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 01 Eylül 2024 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri bu kampanyadan en fazla 500 TL MaxiPuan kazanabilir. 

  Seçili firmaların internet sitelerinden gerçekleştirilen online alışverişler kampanya kapsamındadır.

  Ek Koşullar: Kampanya seçili firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 7.500 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda kazanılan MaxiPuanlar geri alınacaktır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 500 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya diğer MaxiPuan ve indirim kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya dönemi boyunca düzenlenebilecek diğer MaxiPuan kampanyalarından kazanacağınız ödül tutarları iş bu kampanya ödül tutarından düşülerek MaxiPuan yüklemesi gerçekleştirilecektir.

  İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

  Kampanyaya Dahil Elektronik Perakende Firmaları:
  - MediaMarkt
  - Gürgençler Apple
  - Monster Notebook
  - Troy Apple
  - Apple Store
  - Casper
  - Huawei
  - Sony
  - Teknosa
  - Vatan