-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 22 Haziran 2022 Atasay'da %20'ye varan indirim!

  Maximum Kart’ınızla kampanyaya dahil Atasay Mağazaları ve www.atasay.com 'da Altın ürünlerde %10, Pırlantalı ürünlerde %20 indirim kazanma fırsatı!

  Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, Maxipara Kartlar, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart)
   
  Kampanya Detayları: İndirim Kodu Altın Ürünlerde Maximum10, Pırlanta Ürünlerde Maximum20 İndirimden faydalanabilmek için, indirim kodunun mağaza kasa görevlisine söylenmesi gerekmektedir. Online alışverişlerde indirim otomatik olarak uygulanacaktır.
   
  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, kampanyalı ürünler ,1 karat ve üstü tek taş pırlanta içeren ürünler, sarrafiye ürünler (çeyrek altın, gram altın vb.) ve alyans ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya Atasay adı altında sunulan ve sunulacak olan her türlü kampanya, indirim, promosyon, hediye çekleri ve benzeri durumlar ile birlikte kullanılamaz veya birleştirilemez. Kampanya, kampanyaya dahil Atasay mağazaları ve www.atasay.com ‘da geçerlidir. Kampanya Atasay havalimanı mağazası, yurtdışı mağazaları ve satış noktalarında geçerli değildir.
   
  Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.