-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Şubat 2024 Atasay'da %15'e varan indirim!

  Maximum Kart’ınızla kampanyaya dahil Atasay Mağazaları’ndan Altın ürünlerde %10, Pırlantalı ürünlerde %15 indirim kazanma fırsatı!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar

  Kampanya Detayları: İndirimden faydalanabilmek için, ödeme öncesinde Maximum Kart ile kampanyaya katılınacağı mağaza kasa görevlisine söylenmesi gerekmektedir. Atasay.com.tr adresinden yapılacak işlemlerde kart bilgileri girildikten sonra indirimli fiyatlar ödeme ekranında gözükecektir. Kampanya Atasay adı altında sunulan ve sunulacak olan hiçbir kampanya, indirim, promosyon, hediye çekleri ve benzeri durumlar ile birlikte kullanılamaz veya birleştirilemez. Kampanya Atasay havalimanı mağazası, yurtdışı mağazaları ve satış noktalarında geçerli değildir. Kampanya kampanyaya dahil Atasay mağazaları ve www.atasay.com ‘da geçerlidir.  

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı ve Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, kampanyalı ürünler ,1 karat ve üstü tek taş pırlanta içeren ürünler, sarrafiye ürünler (çeyrek altın, gram altın vb.), 22K bilezik, 22K Trabzon ürünler ve alyans ürünler kampanyaya dahil değildir. 

  Türkiye İş Bankası A.Ş ve Atasay önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.