-
KAMPANYA TARİHLERİ : 7.11.2023 - 31.12.2023
SON 31 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

Size özel 31 Aralık 2023'e kadar araç bakım ve lastik sektörlerinde faaliyet gösteren kampanyaya dahil Maximum üye iş yerlerinden Maximum Kart'ınız ile 1.000 TL ve üzeri taksitli harcamanıza faizsiz ilave 1 taksit fırsatından yararlanın.

Kampanyadan faydalanmak için harcama koşullarına uygun işlem yapmanız gerekmektedir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları.

Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Bankamatik Kartlar, Aidatsız Kartlar, Ticari Bankamatik, Ticari Kredi Kartları ve Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Üye iş yeri listesi için tıklayınız.​

Ek koşullar: 

1. Kampanya kapsamında 7 Kasım - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında araç bakım ve lastik sektörlerinde faaliyet gösteren kampanyaya dahil Maximum üye iş yerlerinden Maximum Kart'ınız ile 1.000 TL ve üzeri taksitli harcamanıza eklenecek ilave 1 taksit için sıfır faiz oranı uygulanacaktır. 

2. Kampanya, ilave 1 taksit için sadece İşCep veya Maximum Mobil’den 7 Kasım - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında yapılacak işlemler için geçerli olacaktır. İlave 1 taksit seçeneği dışında taksitli alışverişe taksit eklenmesi halinde yürürlükte olan faiz oranı uygulanacaktır. İşCep ve Maximum Mobil dışındaki kanallardan iletilen artı taksit taleplerinde yürürlükte olan faiz oranı uygulanacaktır.

3. Araç Bakım-Lastik ödemesine taksit ekle işlemi 1.000 TL ve üzeri tutarlı taksitli işlemler için geçerlidir.

4. Kampanya sadece bireysel kredi kartları ile yapılan taksitli sektör ödemelerinde geçerli olacaktır.

5. Herhangi bir taksiti hesap özetine borç kaydedilmiş, ancak bekleyen taksitleri bulunan işlemler için ek taksit talep edilemez.

6. Taksitli harcamanıza ek taksit uygulaması, taksitli işlemin yapıldığı tarihi izleyen ilk hesap kesim tarihine kadar yapılabilir. Hesap kesim tarihi 31 Aralık’tan sonraki bir tarihte ise kampanyadan yararlanabilmek için ek taksit işleminin 31 Aralık'a kadar yapılması gerekmektedir. Ek taksit talebinin iptali hesap kesim tarihinden sonra işleme alınamaz.

7. Dönem içi hareketlere yansımamış işlemler için İşCep veya Maximum Mobil’den alınacak artı taksit talimatı kampanya kapsamında değerlendirilecek olup, talimatın kampanya tarihinden farklı bir günde verilmesi halinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.   

8. Taksit Ekle işlemi Şubelerimiz aracılığıyla iptal edilebilmektir.

9. Maximum Mobil uygulamasındaki kredi kartı hareketleri arasından sadece yanında “Artı Taksit” ifadesi yer alan taksitli alışverişler için taksit ekle işlemi yapılabilmektedir.

10. Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

11. Taksit ekle uygulaması kapsamında işlemi bulunan kartlar için, ek taksit uygulanmış işleme ait bekleyen taksitlerin tamamı karta borç kaydedilene veya işlemin ek taksit kısmı erken kapatılana kadar hesap kesim tarihi değişikliği yapılamaz.

12. K.K.T.C. kredi kartları kampanyaya dahil değildir.

13. Kampanya Bankamız tarafından belirlenen kişilere özel olarak düzenlenmiş olup, yalnızca Banka tarafından bilgilendirilen müşterilerimiz faydalanabilir. Banka tarafından belirlenen ve Banka tarafından SMS ile bilgilendirilen kişiler haricinde gelen katılım talepleri kabul edilmeyecektir.

Artı Taksit talebinizi;

Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart işlemlerim> Artı Taksit veya Kartlarım> Kart Harcamalarım> İşlemlerim adımlarını takip ederek,

İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım> Harcamalarım adımlarını takip ederek,

iletebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Araç Bakım-Lastik Sektöründe Size Özel İlave 1 Taksit Fırsatı