-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 25 Nisan 2022 Anneler Günü'ne özel Paşabahçe Mağazaları'nda 75 TL MaxiPuan!

  Anneler Günü’ne özel 25 Nisan-25 Mayıs 2022 tarihleri arasında Paşabahçe Mağazaları ve  www.pasabahcemagazalari.com ‘dan tek seferde 350 TL ve üzeri alışveriş yapan ve Maximum Mobil’den kampanyaya katılanlara  75 TL MaxiPuan!

  Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
   
  Katılmak için: Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.
   
  Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir
   
  Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Genç, Maximum Pati Kart, Maxipara Kartlar) ile yapılan ödemeler dahildir.
   
  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
   
  Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuanlar 03.06.2022 tarihinde yüklenecek 31.07.2022 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 01.08.2022 tarihinde geri alınacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere faydalanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.