-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 27 Şubat 2024 Amazon.com.tr’de Şimdi Al, 3 Ay Sonra 3 Taksitle Ödemeye Başla!

  27 Şubat - 26 Mart 2024 tarihleri arasında Maximum Kart'ınızla amazon.com.tr’den yapacağınız 3 taksitli alışverişlerinizde 3 ay erteleme fırsatı!

  Erteleme seçeneği 1.000 TL ve üzeri işlemler için sunulacak olup kampanyadan faydalanmak için amazon.com.tr’den yapacağınız 3 taksitli alışverişlerinizde ödeme sayfasında alışverişinizi tamamlamadan önce “3 Taksit + 3 Ay Erteleme” seçeneği seçilmelidir. Erteleme yalnızca 3 taksitli işlemlerde geçerli olup, diğer taksitli işlemlerde erteleme sunulmayacaktır. 

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel ve ticari kredi kartları

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bireysel ve Ticari Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Maximum Fırsat işlemleri, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler

  Ek Koşullar: Kampanya yalnızca İş Bankası bireysel ve ticari kredi kartlarınızla yapacağınız 1.000 TL ve üzeri tutardaki 3 taksitli alışverişlerinizde geçerli olacaktır. İşlem yapılan kredi kartına 3 ay taksit erteleme uygulanacaktır. Kampanya yalnızca sepette ödeme esnasında geçerlidir.  Erteleme Amazon.com.tr üzerinden yapılan alışveriş esnasında İş Bankası bireysel veya ticari kredi kartı eklendikten veya seçildikten sonra, kartın altında çıkan taksit opsiyonlarından 3 ay ertelemeli 3 ay taksit opsiyonunun seçilip kullanılması halinde geçerli olacaktır. Sonradan yapılacak olan işlem üzerinde erteleme veya hesap özeti erteleme seçenekleri kampanya dahilinde değildir. Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 10 Mart 2007 tarihinde 26458 numaralı Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal düzenleme uyarınca belirli sektörlerde yer alan ürünlerin satışında taksitlendirme yapılamamakta, diğer ürün gruplarında ise farklı taksit seçenekleri sunulmaktadır. Gerçekleştirdiğiniz alışveriş yönetmelikte belirtilen ürün gruplarında yer alıyor ise taksit yapılamamakta ya da taksit limitleri doğrultusunda taksitlendirme seçeneği sunulmaktadır. Söz konusu taksit sayısı, erteleme dâhil taksit yasal limitini aşamaz. Bankamızca alışverişin içeriği tespit edilememekte olup, taksitlendirme kısıtlaması ve taksitli işlem alt limiti firma tarafından yönetilmektedir.

  Kampanya dönemi içinde piyasa koşulları ve yasal düzenlemeler doğrultusunda kampanya avantajlarında değişiklik yapılabilecektir. Türkiye İş Bankası ve Amazon.com.tr kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.