-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 22 Haziran 2022 Altınyıldız Classics'te Smokinlerde Anında 300 TL İndirim!

  22 Haziran-30 Eylül 2022 tarihleri arasında Maximum Kart'a özel Altınyıldız Classics mağazalarından yapacağınız smokin alışverişlerinizde anında 300 TL İndirim!

  Kampanya katılımlı olup katılmak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızın ardından kampanya kodu ekranda görüntülenecektir.
   
  Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
   
  Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kart), Bankamatik Kartı, MaxiPara Kartlar
   
  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler ve Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 
   
  Ek Koşullar: İndirim kodu, Altınyıldız Classics mağazalarında kasiyer ile paylaşılarak kullanılabilecektir. Her kod tek kullanımlık olup bir müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilecektir. İndirim yalnızca smokin alışverişlerinde kullanılabilecektir. İndirim kodu online alışverişlerde geçerli değildir. Diğer indirim kodlu kampanyalarla birleştirilemez.
   
  Türkiye İş Bankası A.Ş. ve BR Mağazacılık A.Ş. kampanyayı değiştirme hakkını saklı tutar.