-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Mart 2024 Maximum'dan A101 ekstra'da 300 TL MaxiPuan!

  ​Maximum Mobil'den veya İşCep'ten ‘’A101 ekstra’’ MaxiPuan Kampanyası'na katılın, 1-31 Mart 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile A101 ekstra web sitesi veya mobil uygulamadan tek seferde yapacağınız 2.500 TL ve üzeri her alışverişinize 150 TL, toplamda 300 TL MaxiPuan Kazanın!

  Katılmak için: Maximum Mobil’de veya İşCep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. 
    
  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles, Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişler, sadece www.a101.com.tr/ekstra web sitesinden veya mobil uygulamadan yapılan alışverişler kampanyaya dâhildir.

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır. A101 Kapıda mobil uygulaması ve www.a101.com.tr/kapida web sitesinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

  Ödül kullanımı: MaxiPuan’lar 5 Nisan 2024 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2024’tür. Kampanya kriterlerinin yerine getirilmesi ve kampanya kapsamında en son kullanılan kartın Maximum Kart olması durumunda ödül MaxiPuan olarak yüklenecektir. Kampanya kapsamında en son kullanılan kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda ise MaxiMil'e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Kazanılan MaxiMil'ler avans kapamada kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 300 TL MaxiPuan kazanabilir. 

  Ek Koşullar: Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Bankamızca düzenlenen diğer market MaxiPuan kampanyaları ile birleştirilemez. İş Bankası ve A101 kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.