-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 15 Haziran 2023 3.000 TL ve Üzeri Araç Kiralamanıza 150 TL Pazarama MaxiPuan!

  15-30 Haziran tarihleri arasında Maximum Kartınız ile Pazarama Tatil’den tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri araç kiralamanıza 150 TL Pazarama MaxiPuan kazanın!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar
   
  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan ve Maximil kullanılarak yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.
   
  Ek koşullar: Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya alınan ürünün iade edilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuan'lar geri alınacaktır. Türkiye İş Bankası A.Ş kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

  Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuanlar 18 Temmuz 2023 tarihinde yüklenecek 31 Ağustos 2023 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bir müşteri kampanya kapsamında azami 150 TL Pazarama MaxiPuan kazanabilecektir. Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar yalnızca Pazarama’daki Online Alışveriş, Market Siparişi ve Araçta Öde'den yapılan alışverişlerde kullanılabilecektir. Kuyum alışverişlerinde kullanılamayacaktır.