​​​1 Temmuz 2020 tarihi itibariyle yürürlüğe giren Bankaların Bilgi Sistemleri ve Elektronik Bankacılık Hizmetleri Hakkında Yönetmelik ile alınan  önlemler doğrultusunda Dijital Hesap Özeti uygulaması başlatılmıştır. Dijital hesap özeti uygulaması ile kredi kartı hesap özetlerinize dijital kanallarımızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.​
Dijital Hesap Özeti avantajları nelerdir? 

  • Dijital Hesap Özeti’ne geçerek kağıt tüketimini önleyebilir, doğanın korunmasına katkı sağlayabilirsiniz.
  • Dijital hesap özetinizi dilediğiniz zaman görüntüleyebilir, e-posta ile gönderebilir, yeniden inceleyebilir, böylelikle işlemlerinizde zaman kazanabilirsiniz.

Dijital Hesap Özeti başvurusu nasıl yapılır?

İşCep, Maximum Mobil veya İnternet Şubemiz aracılığıyla Kartlarım > Kart Ayarlarım > Dijital Hesap Özeti Tercihi adımlarını izleyerek ya da 0850 724 0 724 numaralı  Telefon Şubemiz aracılığıyla 9 haneli müşteri numaranızla 6 haneli müşteri şifrenizi veya kart numaranızla kart şifrenizi tuşlayarak ulaşacağınız Müşteri Temsilcilerimiz aracılığıyla ya da Şubelerimize başvurarak kredi kartı hesap özeti tercihinizi Dijital Hesap Özeti olarak belirleyebilirsiniz.
 
Dijital  hesap özetlerinize,

  • Maximum Mobil'de;

Kartlarım > Kart Seçimi > Kart Harcamalarım > İşlemler > Dönem Seçimi > Dijital Hesap özeti  adımlarını takip ederek,

  • İşCep ve İnternet Şubemizde ise;

BELGELERİM menüsünden ulaşabilirsiniz.

Dijital kanal kullanma yetkisiniz yoksa Şubelerimize başvurup dijital kanal kullanma yetkinizi açtırabilirsiniz.

Hem sağlığınızı korumak  hem de doğaya katkı sağlamak için kredi kartı hesap özeti tercihinizi Dijital Hesap Özeti olarak belirleyin, hesap özetlerinize dijital kanallarımızdan dilediğiniz zaman ulaşın!