Ana SayfaSkip Navigation Links > Kartlar > Ankara Barosu Platinum Kart

Ankara Barosu Platinum Kart

Ankara Barosu üyesi avukatlar, İş Bankası’nın kendilerine özel tasarladığı ve Türkiye’de ve yurt dışında farklı ayrıcalıklar sunan Ankara Barosu Platinum Kart ile iş ve sosyal yaşamlarının her anında kendilerini ayrıcalıklı hissedecek.

Üstelik Ankara Barosu Platinum Kart sahibi olan avukatlar Yüz Yüze Bankacılık müşterisi olarak; Şubelerimizde özel Müşteri İlişkileri Yöneticisi aracılığıyla bankacılık işlemlerini gerçekleştiriyor. Sıra beklemeden hizmet alma, kredi, mevduat ve farklı bankacılık ürünlerinde avantajlı faiz oranları ve fiyatlar, şubelerimizde ve telefon şubemizde öncelikli hizmet, Yüz Yüze Bankacılık müşterilerine özel kampanyalar, ek hizmetler gibi birçok ayrıcalıktan da yararlanmaya başlıyor.

Özel Tasarım

Kartın tasarımında özel bir yer verilen Ankara Barosu logosu ile kart, avukat olmanın ayrıcalığını vurgulayacak şekilde düzenlenmiştir. 

Kart aidatı 

Ankara Barosu Platinum Kart’ınız için ilk yıl kart ücreti ödemezsiniz. Üstelik ikinci yılın başında ve sonraki yıllarda da kartınızla yapılan bir önceki yıla ilişkin harcama tutarının 20.000 TL’yi aşması durumunda kart ücreti ödememeye devam edersiniz.*

Nasıl başvururum?

Ankara Barosu Platinum Kart sahibi olup ayrıcalıklardan yararlanmaya başlamak için başvurunuzu Şubelerimizden yapabilir ya da BARO yazıp bir boşluk bırakarak TCKN’nizi 4402’ye SMS ile gönderebilirsiniz.**

Sinemadan müzeye, alışverişten spora, restorandan seyahate avantajlarla dolu bir dünya sizi bekliyor…

• Ankara Barosu Platinum Kart, Maximum Platinum Kart ailesinin sahip olduğu tüm özellik ve ayrıcalıkları bünyesinde barındırmaktadır.
• Maximum Platinum Kart’a sunulan tüm kampanya ve ayrıcalıklardan Ankara Barosu Platinum Kart’ınızla da faydalanabilirsiniz.
• Ankara Barosu Platinum Kart’ınızın Maximum Seans özelliği sayesinde tüm Cinemaximum’larda haftanın her günü 12:30’a kadar başlayan film gösterimlerini indirimli izleyebilirsiniz. Yine Cinemaximum’larda Maximum Menü  ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.
• Alışverişlerinizden MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız MaxiPuanlarla Maximum üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi Türkiye çapında sayısı 500.000’i aşan Maximum üye işyerinde taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.
• Ankara Barosu Platinum Kart’ınızla ödeme yaparak, İstanbul'da bulunan Backyard, NuPlate, UNTER ve Mikla’da adlı restoranlarda %10 indirimden faydalanabilirsiniz.
• İş Kültür Yayınları'nda yapacağınız alışverişlerde %25 indirimden yararlanabilirsiniz.
• İstanbul, İstanbul ve İzmir’de bulunan MAC ve MACFit kulüplerinde yıllık üyeliklerde 9 taksit imkânından faydalanabilirsiniz.
• Ankara Barosu Platinum Kart’ınız ile 50 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar taksitlendirebilir ya da ödemesini erteleyebilirsiniz.

* Ankara Barosu Platinum Kart’a yalnızca Ankara Barosu üyesi avukatlar başvurabilecektir. Ankara Barosu Platinum Kart sahiplerine özel sunulan kart ücreti istisnası Ankara Barosu ile var olan protokol süresince ve kart sahibinin Ankara Barosu üyeliği devam ettiği sürece yalnızca Ankara Barosu Platinum Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.  Türkiye İş Bankası A.Ş. kartın özelliklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  

**SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.  

Kredi Kartı Başvurunuz kapsamında, Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından kişisel verilerinizin; işlenme ve aktarılma amacı, toplanma yöntemi, hukuki sebebi ve haklarınıza ilişkin olarak internet sitemizde yer alan https://www.isbank.com.tr/TR/gizlilik-politikamiz linkinden ulaşabileceğiniz aydınlatma metnimizden ayrıntılı olarak bilgi edinebilirsiniz.


 

Maximum Kart'a Başvurun