Ana SayfaSkip Navigation Links > Kartlar > Ankara Barosu Platinum Kart

Ankara Barosu Platinum Kart

Ankara Barosu Platinum Kart
​Ankara Barosu üyesi avukatlara özel bir kart: Ankara Barosu Platinum Kart!


Ankara Barosu üyesi avukatlar, İş Bankası’nın kendilerine özel tasarladığı ve Türkiye’de ve yurt dışında farklı ayrıcalıklar sunan Ankara Barosu Platinum Kart ile iş ve sosyal yaşamlarının her anında kendilerini ayrıcalıklı hissedecek.

Üstelik Ankara Barosu Platinum Kart sahibi olan avukatlar Yüz Yüze Bankacılık müşterisi olarak; şubelerimizde özel Müşteri İlişkileri Yöneticisi aracılığıyla bankacılık işlemlerini gerçekleştiriyor, sıra beklemeden hizmet alma, kredi, mevduat ve farklı bankacılık ürünlerinde avantajlı faiz oranları ve fiyatlar, şubelerimizde ve telefon şubemizde öncelikli hizmet, Yüz Yüze Bankacılık müşterilerine özel kampanyalar, ek hizmetler gibi birçok ayrıcalıktan da yararlanmaya başlıyor.

Özel Tasarım

Kartın tasarımında özel bir yer verilen Ankara Barosu logosu ile kart, avukat olmanın ayrıcalığını vurgulayacak şekilde düzenlenmiştir. 

Kart aidatı ödemeyin

Ankara Barosu Platinum Kart’ınız için ilk yıl kart ücreti ödemezsiniz. Üstelik ikinci yılın başında ve sonraki yıllarda da Kart’ınız ile yapılan bir önceki yıla ilişkin harcama tutarının 20.000 TL’yi aşması durumunda kart ücreti ödememeye devam edersiniz.*

Nasıl başvururum?

Ankara Barosu Platinum Kart sahibi olup ayrıcalıklardan yararlanmaya başlamak için başvurunuzu şubelerimizden yapabilir ya da BARO yazıp bir boşluk bırakarak TCKN’nizi 4402’ye SMS ile gönderebilirsiniz.**


Sinemadan müzeye, alışverişten spora, restorandan seyahate avantajlarla dolu bir dünya sizi bekliyor…

• Ankara Barosu Platinum Kart, Maximum Platinum Kart ailesinin sahip olduğu tüm özellik ve ayrıcalıkları bünyesinde barındırmaktadır.

• Maximum Platinum Kart’a sunulan tüm kampanya ve ayrıcalıklardan Ankara Barosu Platinum Kart’ınızla da faydalanabilirsiniz.

• Ankara Barosu Platinum Kart’ınızın Maximum Seans özelliği sayesinde tüm Cinemaximum’larda haftanın her günü 12:30’a kadar başlayan ilk seans film gösterimlerini indirimli izleyebilirsiniz. Yine Cinemaximum’larda Maximum menü avantajından faydalanabilirsiniz.

• Alışverişlerinizden MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız MaxiPuanlarla Maximum üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi Türkiye çapında sayısı 200.000’i aşan Maximum üye işyerinde taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.


• Ankara Barosu Platinum Kart’ınızla ödeme yaparak, İstanbul'da bulunan Nupera, Nuteras, Auf, Backyard, NOI ve Pop-up isimli restoranlar ve eğlence mekanlarında %10 indirimden faydalanabilirsiniz.

• İş Kültür Yayınları'nda yapacağınız alışverişlerde %20 indirimden yararlanabilirsiniz.

• Ankara Esenboğa Havalimanı’nda aracınızı 20 TL yerine 15 TL ödeyerek vale noktasına bıraktığınız takdirde, 3 saat ve üzerindeki 7 günü aşmayan kapalı otopark kullanımlarınızda %50 indirimden faydalanabilirsiniz.

• İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunan Mac ve MacFit spor ve fitness salonlarında vade farksız 9 taksit imkânından faydalanabilirsiniz.

• Ankara Barosu Platinum Kart’ınız ile 50 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar taksitlendirebilir ya da ödemesini erteleyebilirsiniz.


 

* Ankara Barosu Platinum Kart’a yalnızca Ankara Barosu üyesi avukatlar başvurabilecektir. Ankara Barosu Platinum Kart sahiplerine özel sunulan kart ücreti istisnası Ankara Barosu ile var olan protokol süresince ve kart sahibinin Ankara Barosu üyeliği devam ettiği sürece yalnızca Ankara Barosu Platinum Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.  Türkiye İş Bankası A.Ş. kartın özelliklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.   


**SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.  


 

Maximum Kart'a Başvurun