Ticari Kredi Kart'ınızla taksitli olarak gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinize taksit ekleyerek ödemelerinizi daha uzun vadede rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama Koşulları:

1. Taksit Ekle işlemi asgari 50 TL ve üzeri taksitli işlemler için geçerlidir, azami bir işlem tutarı ise bulunmamaktadır.
2. Ek taksit işlemlerini Şubelerimiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.
3. Taksitli işlemlere ek taksit uygulaması, taksitli işlemin yapıldığı tarihi izleyen ilk hesap kesim tarihine kadar yapılabilir. Ek taksit talebinin iptali hesap kesim tarihinden sonra işleme alınamaz.
4. Herhangi bir taksiti hesap özetine borç kaydedilmiş, ancak bekleyen taksitleri bulunan işlemler için ek taksit talep edilemez.
5. Ek taksit sayısı ile birlikte orijinal işlemin toplam vadesi 18’i geçemez.
6. Taksit ekle uygulaması kapsamında işlemi bulunan kartlar için, ek taksit uygulanmış işleme ait bekleyen taksitlerin tamamı karta borç kaydedilene veya işlemin ek taksit kısmı erken kapatılana kadar hesap kesim tarihi değişikliği yapılamaz.
7. Vade farklı taksitli satış (Maximum Fırsat) işlemleri, sonradan taksitlendirilen peşin işlemler ve taksitli nakit avans (TNA) işlemlerinde taksit ekle yapılamaz.
8. Tacir olmayan tüzel kişilerde ek taksit sayısı ile birlikte orijinal işlemin toplam vadesi 12 ayı geçemez.


 

Maximum Business Kart’a Başvurun