Taksitli Alışveriş*: Maximum Kredi Kartınız ile, Türkiye genelinde sayısı 200.000'i aşan Maximum üye kuruluşlarından taksitli alışveriş yapabilir, taksitli alışverişlerinizde işyeri ile anlaşma koşuluna göre değişebilen oranlarda MaxiPuan kazanabilirsiniz.

Ayrıca, Maximum Fırsat uygulamamız sayesinde, uygulamaya dahil üye kuruluşlarda vade farklı taksitli satış imkanından faydalanabilirsiniz. Bu durumda, satın aldığınız ürünün vade farklı satış tutarı aylık eşit taksitler halinde kredi kartından ödenmektedir.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik kapsamında 27.09.2016 tarihinde 29840 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren yasal düzenleme ile beyaz eşya ve mobilya ile eğitim ve öğrenim ücretine ilişkin harcamalarda azami taksit sayısı 12 aya yükseltilmiştir. Yapılan son düzenleme ile kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımlarındaki taksitlendirme süreleri aşağıdaki gibi olmuştur:

• Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
• Kuyumla ilgili harcamalarda azami 4 ay vade uygulanır.
• Elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında azami 6 ay vade uygulanır.
• Havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda,sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde azami 9 ay vade uygulanır.
• Beyaz eşya ,mobilya, giyim ile eğitim ve öğrenim ücretine ilişkin harcamalarda azami 12 ay vade uygulanır.
• Diğer harcamalarda azami 12 ay vade uygulanır.

Maximum üye işyerlerinde söz konusu yasal düzenlemeye aykırı olarak taksitli satış yapılması durumunda sorumluluk üye işyerlerine aittir.

Ödemesi Kolay: Ödemelerinizi kolayca, zamanınızı ve paranızı en verimli şekilde kullanarak yapabilirsiniz.

Maximum Kart'a sahip olmak için buraya tıklayabilir, İnternet Şubemizden veya 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizden başvurunuzu yapabilir ya da size en yakın  şubemize uğrayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Maximum Kart'a Başvurun