Maximum Mobil’le fatura ödeme işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama üzerinden anlaşmalı kurumların faturalarını dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman kolay ve hızlıca ödeyebilirsiniz.

Maximum Mobil’den fatura ödemesi nasıl yapılır?

+13 menüsünden Fatura Öde menüsünü seçerek login olmanızın ardından fatura türü ve kurum seçimi yaparak ister Bankamatik Kartınız, ister kredi kartınız, isterseniz diğer banka kartınız ile fatura ödeme işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Ödeme yapacağınız kurum faturasında barkodla ödeme yapısı varsa faturada bulunan barkodu cihazın kamerasına okutarak da fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Maximum Mobil’den yaptığınız fatura ödemesi hesap özetinizde asıl kart işlemleri içerisinde yer almaktadır.

Maximum Mobil uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilecek fatura tahsilatı hizmeti üzerinden tahsil edilen ücretlerin detayına http://www.isbank.com.tr/TR/fiyatlar-ve-oranlar/urun-ve-hizmet-ucretleri/Sayfalar/urun-ve-hizmet-ucretleri.aspx ​aracılığıyla erişebilirsiniz.

*MaxiPara Kart, ticari kredi kartları, Vadematik Kart, Bayi Kart ve sanal kartlar ile Maximum Mobil içerisinden fatura ödeme yapılamamaktadır.

Maximum Mobil’den aşağıdaki harç ödeme işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz:

- 9064 - Pasaport Harçları
- 9151 - Yolcu Beraberinde Getirilen Telefon Kullanım İzin Harcı
- 9207 - İkametgâh Tezkeresi Defter Satış Bedeli
- 9243 - Kimlik Kartı Satış Bedeli

Maximum Mobil’den harç ödemesi nasıl yapılır?

+13 menüsünden Harç Öde menüsünü seçerek login olmanızın ardından ödemek istediğiniz harç seçimini yaparak ister Bankamatik Kartınız, ister kredi kartınız, isterseniz diğer banka kartınız ile harç ödeme işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz. 

Maximum Mobil’den yaptığınız harç ödemeleri hesap özetinizde asıl kart işlemleri içerisinde yer almaktadır.

*MaxiPara Kart, Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Bayi Kart ve Sanal Kartlar ile Maximum Mobil içerisinden harç ödeme işlemi yapılamamaktadır.

Harç ödeme işlemlerinizi kendi adınıza veya bir başkası adına gerçekleştirebilirsiniz. Harç ödemesi sırasında Bankamız sisteminde kayıtlı adres bilgisine göre en yakın vergi dairesi seçili olarak gelmekte olup, arzu edilmesi durumunda bu bilgi değiştirilebilmektedir.

Gerçekleştirilen ödemeye dair dekont bilgisine aynı menü içerisinden “Harç Ödemesi Görüntüleme ve İptali” seçeneği altından ulaşabilirsiniz.

Yurt Dışı Çıkış Harcı Ödemesi

+13 menüsünden “Yurt Dışı Çıkış Harcı Öde” seçeneğini seçerek ister kendi adınıza isterseniz bir başkası adına yurt dışı çıkış harcı ödemesi gerçekleştirebilirsiniz. 

Maximum Mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen harç ödemesi anlık olarak Emniyet Genel Müdürlüğü’ne aktarılmakta olup, kontrol noktalarında bulunan ekranlarda ödeme bilgisi görüntülenebilmekte; ayrıca dekont ya da pul gösterilmesine gerek bulunmamaktadır. Bununla birlikte, talep edilmesi durumunda https://ivd.gib.gov.tr​ adresinden kullanıcı girişi gerçekleştirildikten sonra “Ödeme ve Borç İşlemleri - Yurt Dışı Çıkış Harcı Sorgulama" menüsü aracılığı ile tutarın EGM’ne aktarılma durumu sorgulanabilmektedir.

Harç ödemesi sırasında Bankamız sisteminde kayıtlı adres bilgisine göre en yakın vergi dairesi seçili olarak gelmekte olup, arzu edilmesi durumunda bu bilgi değiştirilebilmektedir. Harcın iadesi, sadece işlemin gerçekleştirildiği vergi dairesine bizzat başvurup dilekçe verilmesi durumunda gerçekleştirilebilecektir.

Gerçekleştirilen ödemeye dair dekont bilgisine aynı menü içerisinden “Yurt Dışı Çıkış Harcı Görüntüleme” menüsü altından ulaşabilirsiniz. 

Maximum Mobil’le Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödeme işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama üzerinden aracınızın plakasını girerek dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman kolay ve hızlıca Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Maximum Mobil’den MTV ödemesi nasıl yapılır?

+13 menüsünden MTV Öde menüsünü seçerek login olmanızın ardından araç plakası girişi ve vergi dönemi seçimini yaparak ister Bankamatik Kartınız, ister kredi kartınız, isterseniz diğer banka kartınız ile MTV ödeme işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz. 

Maximum Mobil’den yaptığınız MTV ödemeleri hesap özetinizde asıl kart işlemleri içerisinde yer almaktadır.

*MaxiPara Kart, Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Bayi Kart ve Sanal Kartlar ile Maximum Mobil içerisinden MTV ödeme işlemi yapılamamaktadır.

Maximum Mobil’le trafik cezası ödeme işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama üzerinden aracınızın plakasını girerek dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman kolay ve hızlıca trafik cezası ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Maximum Mobil’den trafik cezası ödemesi nasıl yapılır?

+13 menüsünden Trafik Cezası Öde menüsünü seçerek login olmanızın ardından aracınızın plakasını yazarak ister Bankamatik Kartınız, ister kredi kartınız, isterseniz diğer banka kartınız ile trafik cezası ödeme işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz. 

Maximum Mobil’den yaptığınız trafik cezası ödeme işlemleri hesap özetinizde asıl kart işlemleri içerisinde yer almaktadır.

*MaxiPara Kart, ticari kredi kartları, Vadematik Kart, Bayi Kart ve sanal kartlar ile Maximum Mobil içerisinden trafik cezası ödemesi yapılamamaktadır.

Maximum Mobil aracılığıyla;

•Halihazırda mevcut HGS etiketinize tek seferlik bakiye aktarma, 

•Mevcut talimatlarınız üzerinde değişiklik gerçekleştirme, güncelleme, 

•HGS etiketiniz ile gerçekleştirdiğiniz geçiş, yükleme, talimat değişikliği işlemlerinizin tarihçesini görüntüleme 

İşlemlerini yapabilirsiniz.

Maximum Mobil’den HGS İşlemleri nasıl yapılır?

+13 menüsünden HGS Yükleme Yap menüsünü seçerek login olmanızın ardından mevcut HGS etiketinize tek seferlik bakiye aktarabilir, mevcut talimatlarınız üzerinde değişiklik gerçekleştirebilir ve HGS etiketiniz ile gerçekleştirdiğiniz geçiş, yükleme, talimat değişikliği işlemlerinizin tarihçesini görüntüleyebilirsiniz.

Maximum Mobil içerisinden Uçuşum Güvende, Yurt Dışı Seyahat Sigortası, Trafik Sigortası ve Kasko Sigortası yaptırabilirsiniz.

Maximum Mobil’den sigorta satın alım işlemi nasıl yapılır?

+13 menüsünden Sigorta Satın Al menüsüne giriş yaptıktan sonra sunulan sigorta türlerinden birini seçmeniz ve login olmanızın ardından sigorta satın alım işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.​

Maximum Mobil aracılığıyla “Bağış Yap” menüsü altından kart ile bağış kabul eden kurumlara kendiniz ya da bir başkası adına anlık bağış ödemesi gerçekleştirebilirsiniz. Bağış yapılabilecek para cinsi, tutar, bağış türü gibi bilgiler kurum bazında değişiklik gösterebilmektedir. 

Maximum Mobil’den bağış nasıl yapılır?

+13 menüsünden Bağış Yap menüsünü seçerek login olmanızın ardından bağış yapmak istediğinizi kurumu ve bağış türünü seçtikten sonra bağış yapmak istediğiniz  kartı belirleyerek istediğiniz tutarda bağış yapabilirsiniz.​

Maximum Mobil aracılığıyla eğitim tahsilatlarına aracılık ettiğimiz Bilkent Üniversitesi peşin eğitim ödemeleri ve Solipay Kampüskart yüklemelerine aracılık ettiğimiz Yıldız Teknik Üniversitesi ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi kampüs kart bakiye yükleme işlemleri yapılabilmektedir.

Maximum Mobil’den Eğitim Ödemesi ve Solipay Kampüskart Yükleme İşlemleri nasıl yapılır?

+13 menüsünden Eğitim Ödemeleri menüsünü seçerek login olmanızın ardından peşin eğitim ödemenizi ve kampüskart yüklemenizi yapabilirsiniz.​

Maximum Mobil aracılığıyla SGK prim ödemelerinizi yapabilir; yapılan ödemelerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Maximum Mobil’den bağış nasıl yapılır?

+13 menüsünden SGK İşlemleri menüsünü seçtikten sonra “SGK Ödemeleri” veya “SGK Ödeme Görüntüleme ve İptali” seçeneklerinden dilediğinizi seçip login olmanızın ardından işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Maximum Mobil’le faturasız hatlara TL/paket yükleme işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama üzerinden yükleme yapacağınız kurumu seçip telefon numarasını girerek dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman kolay ve hızlıca TL/paket yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

​Maximum Mobil’den TL/paket yükleme nasıl yapılır?

+13 menüsünden Faturasız Hatlara TL Yükle/Paket AL menüsünü seçerek login olmanızın ardından kurum seçimi ve telefon numarası girişini yaparak ister Bankamatik Kartınız, ister kredi kartınız, isterseniz diğer banka kartınız ile TL/paket yükleme işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz. 

Maximum Mobil’den yaptığınız TL/paket yükleme işlemleri hesap özetinizde asıl kart işlemleri içerisinde yer almaktadır.

*MaxiPara Kart, Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Bayi Kart ve Sanal Kartlar ile Maximum Mobil içerisinden TL/paket yükleme yapılamamaktadır.​​

Maximum Kart'a Başvurun