​Maximum Mobil ile dijital oyun kodları ve üyelikleri kolayca uygulama üzerinden satın alabilirsiniz. Eğlence Fabrikası ile yapılan anlaşma ile Maximum Mobil üzerinden Eğlence Fabrikası’nın satışa sunduğu League of Legends içerisinde geçerli olacak Riot Points alışverişlerinizi ve Facebook E-Pin ödemelerinizi gerçekleştirebilir, Spotify üyeliği satın alabilirsiniz.


Maximum Mobil’in “Ödemeler” sekmesi altına yer alan “Dijital Kod Market” menüsünde listelenen dijital kodlar arasından seçim yaparak, uygulamaya tanımlı İş Bankası ve diğer banka kredi kartları veya banka kartlarınız ile dijital kod ödemelerinizi kolayca ve güvenli olarak yapabilirsiniz. Eğlence Fabrikası satın alınan kodların tanımlı SMS ve elektronik posta adreslerinize gönderilmesini sağlayacaktır.


Maximum Mobil/Dijital Kod Market üzerinden alınan dijital kodlar EF Digital Kod Hizmetleri Anonim Şirketi tarafından sağlanmaktadır. T. İş Bankası A.Ş., Maximum Mobil üzerinden üçüncü şahıs firmalara ait mal/hizmetlerin, lisansı kendilerine ya da üçüncü kişilere ait uygulamaların satışı nedeniyle, tarafınız ile satıcı/sağlayıcı firma arasında gerçekleştirilen işlemlerin ve kurulan satış sözleşmesi ya da kullanıcı sözleşmesinin tarafı değildir.Dijital kodların satışı, kullanımı ve diğer tüm hususlarda sağlayıcı/satıcı Eğlence Fabrikası sorumludur ve Eğlence Fabrikası ile aranızda kurulacak hüküm ve koşullara tabidir. Maximum Mobil üzerinden satın alacağınız dijital kodların satış tutarı Eğlence Fabrikası tarafından fatura edilecek olup, söz konusu satış işlemi kapsamında her türlü sorularınızı codes@eğlencefabrikasi.com adresine yönlendirebilirsiniz.Alınan dijital kodlar kanunen gerekli olduğu haller dışında iade edilemez, satılamaz, nakde çevrilemez, takas edilemez. Dijital kodlar Türkiye'de ikamet eden 13 yaş veya üstü kullanıcılar için ve yalnızca ait oldukları platformlarda geçerlidir. Dijital kodların kullanımı için platform üyeliği, bilgisayar donanımı ve internet gereksinimlerin kullanıcı tarafından sağlanması  gerekmektedir.

​Maximum Mobil ile Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip ve NFC (Yakın Alan İletişimi)  uyumlu cep telefonunuzu kullanarak kredi kartınız yanınızda olmasa bile temassız ödeme yapabilirsiniz.
 
Mobil Temassız Ödeme Nasıl Yapılır?
Maximum Mobil uygulaması üzerinden İş Bankası kartınızın Mobil Temassız özelliğini aktifleştirerek, Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemli NFC özelliğine sahip cep telefonlarınız ile temassız okuyucu özelliğine sahip tüm POS cihazlarınızda temassız alışveriş yapabilirsiniz.

Mobil temassız kartınızın telefonunuza anında yüklenmesi ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 50TL altındaki mobil temassız alışverişlerinizi şifresiz olarak, 50TL ve üzerindeki mobil temassız alışverişlerinizi ise POS cihazı üzerinden mobil temassız özelliği kazandırdığınız kartınızın kart şifresinizi girerek tamamlayabilirsiniz.

Mobil temassız özelliğini bir kez aktifleştirdikten sonra her işlem için Maximum Mobil uygulamasını tekrar açmaya gerek olmadan temassız ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aktif bir internet bağlantınız bulunmasa dahi Bankamızın belirlediği adet ve tutarda mobil temassız işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İşlem adet sınırını doldurmanız durumunda yeni haklarınızın yüklenmesi için aktif bir internet bağlantınızın bulunması gerekmektedir.

Güvenliğiniz için cep telefonunuz aracılığıyla yaptığınız temassız işlemlerde POS slibi üzerinde Bankamız tarafından oluşturulan dijital kart numaranızın son dört hanesi yer alacaktır. Mobil temassız işlemlerinizi fiziki kartınız üzerinde izleyebilirsiniz.

Mobil temassız özelliğini aktifleştirmeniz sırasında kredi kartları için mobil temassız kartınız ile kullanacağınız aylık mobil temassız limitinizi belirlemeniz gerekmektedir. Bu limit kapsamında işlem gerçekleştirebilirsiniz. Maximum Mobil üzerinden belirlemiş olduğunuz aylık mobil temassız limitine ulaştığınızda mobil temassız limitinizibağlı olduğu fiziki kartın limitini ve/veya mobil temassız özelliği için Bankamız tarafından belirlenen üst sınırı aşmayacak şekilde revize edebilir ya da kart borcunuzu ödeyerek limit boşluğu oluşturabilirsiniz.

Bankamatik kartlarınıza da Mobil temassız özelliği ekleyebilirsiniz. Bankamatik kartlarınıza Mobil temassız özelliği eklediğinizde günlük işlem limitiniz 200TL olarak belirlenmektedir.

Mobil temassız özelliği ile gerçekleştireceğiniz işlemler fiziki kartınız üzerinden izlenmektedir. Borç ödeme işlemini yine ilgili fiziki kartınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Dilediğiniz takdirde kartınızın mobil temassız özelliğini kapatabilirsiniz.

Maximum Mobil uygulaması üzerinden kartınızın mobil temassız özelliğini aktifleştirebilmeniz için aktif bir internet bağlantınızın olması gerekmektedir.

* Aidatsız kartlara mobil temassız özelliği bulunmamaktadır.


​Mağaza ve e-ticaret sitelerinde QR kodla ödeme yaparak alışverişlerinizi güvenli ve kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Mağazalarda Fiziki Pos Aracılığıyla Maximum Mobil’den QR ile Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır?

• Maximum Mobil uygulaması ile işlem yapmak için öncelikle mağaza görevlisine QR ile ödeme yapma isteğinizi belirtin.
• Mağaza görevlisi, POS menüsünde yer alan "QR Ödeme” işlemini seçer,
• Mağaza görevlisi, peşin/taksit/puan kullanma işlemlerinden hangisi ile ödeme yapmak istediğinizi öğrenir ve uygun işlemi seçer, işlem taksitli ise taksit sayısı bilgilerini POS üzerinden girer.
• Mağaza tarafından girilen bilgilerin sonucunda POS ekranında QR kod gösterilir.
• Maximum Mobil ana ekranda “Ödemeler” sekmesindeki “QR ile Ödeme” menüsüne tıkladığınızda mobil cihazın kamerası otomatik olarak açılır.
• Kamera aracılığıyla POS ekranındaki QR kod’u okutun ve açılan ekranda Maximum Mobil’de tanımlı kartlarınızdan ödeme yapmak istediğiniz kartınızı seçerek devam edin.
• Açılan ekranda işlem tutarı ve türü bilgilerini kontrol edin ve "Devam” butonuna tıklayın.
• Mağaza görevlisi POS üzerindeki "GİRİŞ” tuşuna basarak kart şifrenizi POS üzerinden girmenizi ister ve işlem tamamlanır.

E-ticaret Sitelerinde Sanal Pos Aracılığıyla Maximum Mobil’den QR ile Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır?

• İş Bankası’nın anlaşmalı olduğu online alışveriş sitelerinde seçtiğiniz ürünü/ürünleri sepete ekleyerek satın alma aşamasına gelin.
• Satın alma aşamasında “Maximum Mobil ile Öde” butonunu seçin ve satın alınacak ürünün QR kodunu sayfada görüntüleyin.
• QR ile ödeme yapabilmek için Maximum Mobil ana ekranda “Ödemeler” sekmesi altında yer alan "QR ile Ödeme”  menüsünü seçin, bu sırada cihazın kamerası otomatik olarak açılır.
• Açılan kameraya online alışveriş sayfasında görünen QR kod’u okutun ve ürüne ilişkin bilgileri, satın alma işleminde kullanacağınız tanımlı kart bilgilerinizi, ödeme seçeneklerini (peşin/taksit) ve teslimat/fatura adreslerinizi Maximum Mobil ekranında görüntüleyin ve "Devam” butonuna tıklayın.
• Açılan ekranda belirlemiş olduğunuz bilgileri toplu bir şekilde kontrol edin.
• Bilgileriniz doğruysa onay vererek işlemi tamamlayın.

Maximum Mobil’den İş Kültür’de QR kod ile Ödeme Nasıl Yapılır?

Maximum Mobil’den İş Kültür’de belirlenen ürünlerin QR kodlarını okutarak alışveriş yapabilirsiniz. İş Kültür’ün ilgili QR kodunu Maximum Mobil uygulamasında Ödemeler > QR ile Ödeme menüsünde İş Kültür’ü seçtikten sonra açılan kameraya okutarak işleminizi başlatabilirsiniz. QR kod için tanımlı ürünün gönderilmesini istediğiniz adresinizi mevcut adresleriniz arasından seçebilir ya da yeni bir adres tanımlayabilirsiniz. Adres ve gönderim tercihlerinizi seçtikten sonra ödemeyi yapmak istediğiniz kartınızı seçerek ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Maximum Mobil’le fatura ödeme işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama üzerinden anlaşmalı kurumların faturalarını dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman kolay ve hızlıca ödeyebilirsiniz.

Kullanıcılar  fatura abone numarasını Maximum Mobil uygulamasına girerek veya kurum faturasında barkodla ödeme yapısı varsa faturada bulunan barkodu cihazın kamerasına okutarak fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilirler.

Maximum Mobil fatura ödeme fonksiyonu sayesinde kullanıcılar, bankamatik kartları, kredi kartları ve hatta diğer banka kartlarıyla Türkiye çapında 60’ın üzerinde anlaşmalı kurumda anında fatura ödeyebilir.

• Maximum mobil  ile yapılan fatura ödeme işlemleri hesap özetlerinde asıl kart işlemleri içerisinde yer almaktadır.
• İş Bankası müşterileri Maximum Mobil ile yapılan fatura ödeme işlemlerinden Maxipuan/Maximil kazanmaya devam etmektedir.
• Uygulama ile talimat verilmeden fatura ödemesi yapılabilmektedir. (Otomatik Ödeme Talimatı bulunan faturalar da ödenebilmektedir.)
• Maximum Mobil uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilecek fatura tahsilatı hizmeti üzerinden  tahsil edilen ücretlerin detayına http://www.isbank.com.tr/TR/fiyatlar-ve-oranlar/urun-ve-hizmet-ucretleri/Sayfalar/urun-ve-hizmet-ucretleri.aspx aracılığıyla erişebilirsiniz.
• Maxipara kartlar, şirket kredi kartları, Vadematik kartlar, bayi kartlar ve sanal kartlar fatura ödeme fonksiyonunun dışında bırakılmıştır.


Maximum Kart'a Başvurun