​MAC ve MACFit’lerde ayrıcalıklar Maximum’da!

MAC ve MACFit’lerde Maximum Kart ile peşin işlemlerde %1, taksitli işlemlerde %0,5 MaxiPuan hediye!

MACFit’lerde Maximum Kart sahiplerine özel aylık üyeliklerde 5. ay ücretsiz!

MACFit’e Maximum Kart ile üye olup, üyelik ücretlerini 4 ay boyunca Maximum Kart ile ödeyen müşterilerimize 5. ayın üyelik bedeli Maximum Kart’tan hediye. Kampanya yeni üyelikler için geçerli olup, her müşteri yalnızca bir kez yararlanabilmektedir.

MAC-MACFit’lerde Maximum Kart’a 9 Taksit!

MAC ve MACFit spor merkezlerinde Maximum Kart ile yapacağınız yıllık üyeliklerde 9 taksit ayrıcalığı.

Kiteboard Heyecanı Maximum’da! Kitemaximum’da!

Kiteboard heyecanı Kitemaximum Gökova, Kitemaximum Alaçatı, Kitemaximum Datça ve Kitemaximum Tırmata Beach okullarında Maximum Kart ayrıcalıklarıyla yaşanıyor.

Öğrenmesi kolay ve bağımlılık yaratacak derecede keyifli… Kiteboard’un kökeni, yüzyılların en sevilen uğraşı uçurtmalara ve 1980’lerde büyük bir patlama yapan sörf kültürüne dayanıyor. Kiteboard da tüm dünyada hızla gelişen bir spor haline geldi.

Suya her çıkışta yeni şeyler öğrenebileceğiniz, Freestyle, Slalom, Course, Race, Airstyle gibi farklı yarışlarına katılabileceğiniz Kiteboard heyecanını artık Maximum Kart ayrıcalık ve fırsatlarıyla yaşayabilirsiniz.

- Tüm ekipman kiralamalarında %50 indirim
- Kiteboard başlangıç dersleri ve ekipman satışlarında peşin işlemlerde %20 indirim veya 5+4 taksit*
 
fırsatları sizleri bekliyor.

* Taksit kampanyası Maximum özellikli POS cihazlarından yapılacak harcamalarda geçerlidir. İlave 4 taksit kampanyası 2-5 taksitli işlemlerde geçerlidir. Vadematik Kart, Şirket Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kart ve İş'te Üniversiteli Aidatsız Kredi kartı kampanyaya dahil değildir.

 

Maximum Kart'a Başvurun