İnternet Alışverişlerinde Yeni Bir Dönem


BKM (Bankalararası Kart Merkezi) tarafından sunulan "express" hizmeti ile internet üzerinden hızlı ve pratik alışveriş dönemi başlıyor. Sanal alışverişleriniz esnasında İş Bankası kredi kartlarınızın tümünü tek yerden kontrol etme olanağı sağlayan express özelliği ile kredi kartı bilgilerinizi internet üzerinden yapacağınız her alışveriş için tekrar tekrar girmenize gerek kalmayacak.

Uygulamaya kayıt olmak için


www.bkmexpress.com.tr adresine girerek, belirleyeceğiniz kullanıcı adı ve şifre ile sisteme ücretsiz üye olduktan sonra Maximum Kart'ınıza ait bilgileri ve TC Kimlik Numaranızı express'e tanımlamanız gerekmektedir.

Maximum Kart'ınıza ait bilgileri sisteme kaydettikten sonra İş Bankası tarafından gönderilecek tek kullanımlık şifreyi girmeniz ile kartınızın express uygulamasına kaydını tamamlamış olursunuz.

Maximum Kart'ınızın express'e kaydedilmesi ile BKM express üyesi işyerlerinden internette hızlı alışveriş dönemi başlamış olur.

Sanal alışverişleriniz esnasında express ödeme seçeneğini seçip, kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz suretiyle dijital cüzdanınıza ulaşırsınız. Dijital cüzdanınız sayesinde, alışveriş yapmakta olduğunuz sanal işyerinin Maximum Kart'ınıza sağladığı avantajları görebilir, peşin ya da taksitli alışveriş seçeneklerinden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Peşin ya da taksitli alışveriş tercihinizi belirledikten sonra Bankamız tarafından cep telefonunuza gönderilecek tek kullanımlık SMS şifrenizi girmeniz ile alışveriş işleminiz tamamlanacaktır.

Ücretsiz olarak sunulan express'e hemen üye olmak için

Maximum Kart'a Başvurun