-
KAMPANYA TARİHLERİ : 22.4.2024 - 30.6.2024
SON 33 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

22 Nisan – 30 Haziran 2024 tarihleri tarihleri arasında İş Bankası Kredi Kartları ile Offismekan'dan yapacağınız 100 bin TL’ye kadar ofis kiralamalarınızda %10 indirim fırsatı sizi bekliyor. 

İşleminiz anında 10% indirim kampanyasından faydalanabilmek için Offismekan’da fiziki Maximum POS cihazı üzerinden peşin işlem yapılması gerekmektedir. 
 
Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Bireysel ve Ticari Kredi Kartları ve Bankamatik Kartları 

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Taksitli işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. 
 
Ek koşullar: Kampanya, Offismekan’da fiziki Maximum POS cihazı üzerinden peşin yapılacak 100 bin TL’ye kadar ofis kiralama ödemelerinde geçerlidir. İşlem anında %10 indirim kampanyasından İŞMER firması sorumludur. Bankamız tarafından kartınıza herhangi bir indirim yansıtılmayacaktır. Kampanya, 100 bin TL veya üzeri kiralamalarda vade farksız 12 aya kadar taksit kampanyası ile birleştirilemez. Kampanya hakkındaki tüm sorularınız için Offismekan (İŞMER) ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Türkiye İş Bankası A.Ş. ve İŞMER kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Offismekan’da kısa süreli ofis kiralamalarınıza özel %10 indirim fırsatı!