-
KAMPANYA TARİHLERİ : 2.5.2024 - 31.12.2024
SON 217 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

2 Mayıs – 31 Aralık 2024 tarihleri arasında İş Bankası ticari kredi kartları ile Bankamız Üye İşyeri sahibi Esnaf ve Sanatkarlar Odalarına yapacağınız 1.000 TL veya üzeri peşin ödemelerinizde işlem anında %30 indirim ayrıcalığı sunuyoruz.


Kampanya geçerlilik tarihi: 2 Mayıs–31 Aralık 2024 

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Ticari Kredi Kartları (İş Bankası Vergi Kart, Maximum Business Aidatsız kartlar, Tacir Olmayan Tüzel Kişilerin Kredi Kartları, KGF Nefes Kredisi ve Turizm Destek Kredisi kapsamında tahsis edilen Ticari Kredi Kartları, Maximum Business+ ve Bayi Kartlar kampanyaya dahil değildir.) 

Kampanyaya dâhil olan işlemler: Bankamız üye işyeri sahibi Esnaf ve Sanatkarlar Odalarına yapılan ödemeler

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamız POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya iade edilmesi durumunda indirim geri alınacaktır.
 
Kampanya detayları:

• Kampanya kapsamında Bankamız üye işyeri sahibi Esnaf ve Sanatkarlar Odalarına yapılan 1.000 TL veya üzeri peşin ödemelerde %30 indirim kazanılacaktır. 
 
• Bir müşteri işlem başına en fazla 500 TL, kampanya süresi boyunca ise en fazla 1.000 TL indirim kazanabilir.

• Kampanya peşin (tek çekim) ödemelerde geçerlidir.

• Kampanya Bankamız üye işyeri sahibi Esnaf ve Sanatkarlar Odalarına yapılan ödemelerde geçerlidir. Kampanyaya tanımlı olan Esnaf ve Sanatkarlar Odalarına buradan​ ulaşabilirsiniz. Kampanyaya dahil olmak isteyen Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Şubelerimizle iletişime geçebilirler.

• Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır.

• İndirim tutarı yansıdığında ve aylık azami indirim toplamına ulaşıldığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

• Kampanya kapsamında yapılan harcamanın kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda iade edilen harcamadan kazanılan indirim iptal edilecektir.

• Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez.

• İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Ticari Kredi Kartları ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Ödemelerinde %30 İndirim Ayrıcalığı!