-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Ocak 2023 Farmazon Alışverişlerine 150 TL MaxiPuan Hediye!

  ​1-31 Ocak 2023 tarihleri arasında Farmazon'dan yapacağınız toplam 7.500 TL ve üzeri alışverişinize 150 TL MaxiPuan kazanın! 

   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, Maximum Pati Kart, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç kredi kartı), İş Bankası Bankamatik Kartı, Ticari Bankamatik ve kredi kartları. Kampanya kapsamında puan kazanabilmeniz,  kampanyaya dahil kartlarınızla harcama yapmanız halinde mümkündür.
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler:  Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler. Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır. 
   
   
  Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 15.02.2023 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31.03.2023'tür. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 150 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanyadan yararlanılabilmesi için tüm alışverişlerin yalnızca bireysel ya da yalnızca ticari kartla gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.
   
  Ek Koşullar: İş Bankası ve Farmazon kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.