-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Şubat 2024 bizimtoptan.com.tr ve prosaf.com.tr' de 200 TL'ye varan MaxiPuan Fırsatı

  Ticari İşCep veya Maximum İşyerimden’ den katılıma özel www.bizimtoptan.com.tr ve prosaf.com.tr ’de 1-29 Şubat 2024 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL veya 2.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 200 TL MaxiPuan kazanın.

  Katılmak için: Maximum İşyerim’den ya da Ticari İşCep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Uygulamayı telefonunuza indirin:  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası ticari kredi kartları ile (İş Bankası Vergi Kart, Maximum Business Aidatsız Kart, KOSGEB Kart, KGF Kredileri ve Turizm Destek Kredisi kapsamında tahsis edilen ticari kredi kartları, Maximum Business + Kartlar, İmece Kartlar, Tarım Kartlar ve Bayi Kartlar hariç) yapılan alışverişler, Ticari Bankamatik kartları ile yapılan alışverişler.

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum Business Aidatsız Kart, İş Bankası Vergi Kart, KOSGEB Kart,KGF Kredileri kapsamında tahsis edilen Ticari Kredi Kartları, Maximum Business + Kartlar, Bayi Kartlar, İmece Kartlar,Aidatsız kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartları, Maximiles Business Startup Kart ile yapılan alışverişler, Maximum Fırsat, MaxiPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

  Kampanyaya sadece İşCep Ticari ve Maximum İşyerim’den katılım sağlanabilir.

  Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 15 Mart 2024 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 30 Nisan 2024 olacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya süresi içerisinde kampanyaya Maximum İşyerim ya da Ticari İşCep'ten katılım zorunludur. Bir müşteri kampanyaların yalnızca bir tanesinden yararlanabilir. Kampanyaya katılmadan yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Alkollü içki ve tütün ürünleri harcamaları kampanyaya dâhil değildir.

  Ek Koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Bizim Toptan kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.