-
KAMPANYA TARİHLERİ : 22.4.2024 - 30.6.2024
SON 32 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

22 Nisan – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında İş Bankası kredi kartları ile Offismekan'dan yapacağınız 100 bin TL veya üzeri ofis kiralamalarında vade farksız 12 aya kadar taksit fırsatı sizi bekliyor.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel ve ticari kredi kartları
 
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Bayi Kart, Vergi Kart  ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 
 
Ek Koşullar: Kampanya, Offismekan’da fiziki Maximum POS cihazı üzerinden peşin yapılacak 100 bin TL veya üzeri ofis kiralama ödemelerinde geçerlidir. Kampanya,100 bin TL’ye kadar kiralama ödemelerinize işlem anında %10 indirim kampanyası ile birleştirilemez. Kampanya hakkındaki tüm sorularınız için Offismekan (İŞMER) ile iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya dönemi içinde piyasa koşulları ve yasal düzenlemeler doğrultusunda kampanya avantajlarında değişiklik yapılabilecektir. Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 10 Mart 2007 tarihinde 26458 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal Mevzuat gereğince telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi alımlarında taksit uygulanamamaktadır. Bankamızca alışverişin içeriği tespit edilememekte olup, taksitlendirme kısıtlaması ve taksitli işlem alt limiti firma tarafından yönetilmektedir.

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve İŞMER kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Offismekan‘da uzun dönemli ofis kiralamalarınıza özel 12 taksit fırsatı!