-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Mayıs 2024 Maximiles Business Startup Kartınızla Starbucks®’ta 150 TL geri kazanın!

  İlk alışverişinizden önce İşCep veya Maximum İşyerim'den kampanyaya katılın, 01 - 15 Mayıs 2024 tarihleri arasında Maximiles Business Startup Kart’ınız ile Starbucks® mağazalarından tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri her ödemenizde 75 TL, toplam 150 TL geri kazanın! Üstelik, Starbucks® Mobil üzerinden QR okutarak yaptığınız her ödemenizde yıldız kazanma fırsatıyla!

  Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde ilk alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir. 

  Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce İşCep veya Maximum İşyerim uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.   

  Uygulamayı telefonunuza indirin

  ​Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximiles Business Startup Kart kampanyaya dahildir.

  Ek koşullar: Kampanya Starbucks® mağazalarından tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Starbucks® kampanyası kapsamındaki 75 TL geri kazanım tutarı, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda geri kazanım, ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı yararlanamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda geri kazanılan tutarlar, geri alınacaktır. Kampanyaya sadece İşCep veya Maximum İşyerim’den katılım sağlanabilmektedir. Starbucks® Mobil uygulaması üzerinden QR okutarak Maximiles Business Startup kartıyla İş Bankası Maximum POS cihazından tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri ödemenizde 75 TL geri kazanıma ilave olarak her içecek alışverişiniz için 1 yıldız kazanılacaktır. Starbucks® Mobil hesabınıza yüklenecek yıldızlardan Starbucks® Türkiye firması sorumludur. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Diğer MaxiPuan veya indirim kampanyalarıyla birleştirilemez. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 150 TL geri kazanabilir.

  Türkiye İş Bankası A.Ş ve Starbucks® Türkiye kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.