-
KAMPANYA TARİHLERİ : 5.12.2022 - 31.12.2023
SON 26 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

İş Bankası Ticari Kredi Kartınızla 30 gün içinde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 50 TL MaxiPuan kazanın!Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Sadece İş Bankası tarafından bilgilendirilen müşterilerin İş Bankası Maximum özellikli Ticari Kredi Kartları ile yapılacak işlemler.
 

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bireysel Kredi Kartları, İş Bankası Bankamatik Kartları, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, Vergi Kart, Tacir Olmayan Tüzel Kişilerin Kredi Kartları, Bayi Kartlar, KGF Kredileri kapsamında tahsis edilen Ticari Kredi Kartları, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Cüzdan yüklemeleri, Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler, kuyum harcamaları kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.
 

Kampanya Koşulları: Kampanya belirlenen kişilere özel olarak düzenlenmiş olup, yalnızca Banka tarafından bilgilendirilen müşterilerimiz faydalanabilir. Banka tarafından belirlenen ve Banka tarafından bilgilendirilen kişiler haricinde gelen katılım talepleri kabul edilmeyecektir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiştir. Bir müşteri en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilecektir. MaxiPuanları yükleme anında kredi kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez.

Ödül MaxiPuan’larınız alışveriş tarihinden itibaren bir ay içinde kredi kartınıza yüklenecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Türkiye İş Bankası, kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu durumda katılımcılar, hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.
Maximum Kampanya