-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.7.2024 - 31.7.2024
SON 7 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

Maximum Kart'ınızla Eğitim sektöründe faaliyet gösteren seçili Maximum anlaşmalı eğitim kurumlarında 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapacağınız 2-7 taksitli işlemlerde ilave 5 taksit fırsatı!

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia özellikli bireysel kredi kartları, Ticari Kredi Kartları, Fibabanka Gold, Prestige ve Business kartlarıyla yapılan işlemler dahildir.


Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Bankamatik Kartlar, MaxiPara kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
 
Ek Koşul: İlave taksit kampanyamız sadece Maximum Kartlar ile Maximum özellikli POS cihazlarından yapacağınız 2-7 taksit arası alışverişleriniz için geçerli olacaktır. İlave taksit işlem anında POS cihazı üzerinden üye iş yeri tarafından seçilmelidir. İşlem anında ilave taksit seçeneğinin seçilmemesi halinde kampanya, Bankamızca otomatik olarak uygulanmayacaktır.

Türkiye İş Bankası, kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.


Eğitim Ödemelerinize İlave 5 Taksit Fırsatı!